Your cart
W koszyku nie ma jeszcze produktówiiyama TF2438MSC-B1 monitor komputerowy 60,5 cm (23.8") 1920 x 1080 px Full HD LED Ekran dotykowy Czarny
Towar nowy, fabrycznie zapakowany
iiyama TF2438MSC-B1, 60,5 cm (23.8"), 1920 x 1080 px, Full HD, LED, 5 ms, Czarny
Monitor ProLite TF2438MSC-B1 o rozdzielczości Full HD (1920x1080) z otwartą ramką i panelem IPS oferuje wyjątkowe kolory i szerokie kąty widzenia. 10-punktowa technologia dotykowa Optical Bonded Projective Capacitive (PCAP) zapewnia płynną i dokładną reakcję na dotyk oraz mniejsze odbicie światła, a dodatkowo wyświetlacz jest chroniony przed wilgocią jej potencjalnym rozwojem. Solidna metalowa obudowa i odporne na zarysowania szkło 7H z powłoką zapobiegającą pozostawianiu odcisków palców sprawiają, że monitor jest szczególnie dopasowany do integracji w wymagających środowiskach. Monitor spełnia również normę ochrony IPX1, dzięki czemu jest odporny na kapiącą na niego przez wodę. ProLite TF2438MSC-B1 może być używany w orientacji poziomej, pionowej oraz można go skierować do góry. Idealne rozwiązanie dla systemów kioskowych, handlu detalicznego i interaktywnych instalacji digital signage.
iiyama TF2438MSC-B1. Długość przekątnej ekranu: 60,5 cm (23.8"), Rozdzielczość: 1920 x 1080 px, Typ HD: Full HD, Technologia wyświetlacza: LED, Czas odpowiedzi (typowy): 5 ms, Natywne proporcje obrazu: 16:9, Kąt widzenia (poziomy): 178°, Kąt widzenia (pionowy): 178°. Wbudowane głośniki. Wbudowany USB hub, Wersja USB hub: 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1). Standard VESA. Kolor produktu: Czarny
iiyama TF2438MSC-B1. Długość przekątnej ekranu: 60,5 cm (23.8"), Rozdzielczość: 1920 x 1080 px, Typ HD: Full HD, Technologia wyświetlacza: LED, Czas odpowiedzi (typowy): 5 ms, Natywne proporcje obrazu: 16:9, Kąt widzenia (poziomy): 178°, Kąt widzenia (pionowy): 178°. Wbudowane głośniki. Wbudowany USB hub, Wersja USB hub: 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1). Standard VESA. Kolor produktu: Czarny
| Wyświetlacz | |
| Długość przekątnej ekranu | 60,5 cm (23.8") |
| Rozdzielczość | 1920 x 1080 px |
| Natywne proporcje obrazu | 16:9 |
| Technologia wyświetlacza | LED |
| Ekran dotykowy | Tak |
| Typ HD | Full HD |
| Typ ekranu | IPS |
| Technologia touchscreen | Pojemnościowa |
| Ilość symultanicznych punktów dotyku | 10 |
| Jasność wyświetlacza (typowa) | 600 cd/m² |
| Jasność | 525 cd/m² |
| Czas odpowiedzi (typowy) | 5 ms |
| Typ pomiaru czasu reakcji | GTG (Gray to Gray) |
| Współczynnik kontrastu (typowy) | 1000:1 |
| Maksymalna częstotliwość odświeżania | 60 Hz |
| Kąt widzenia (poziomy) | 178° |
| Kąt widzenia (pionowy) | 178° |
| Kolory wyświetlacza | 16.7 miliona kolorów |
| Rozmiar plamki | 0,275 x 0,275 mm |
| Zasięg skanowania w poziomie | 30 - 83 kHz |
| Rozmiar obrazu (w poziomie) | 52,7 cm |
| Rozmiar obrazu (w pionie) | 29,6 cm |
| Długość przekątnej ekranu (cm) | 60,5 cm |
| Twardość powierzchni | 7H |
| Wydajność | |
| Technologia eliminująca migotanie obrazu | Tak |
| Technologia niskiej emisji światła niebieskiego | Tak |
| Multimedia | |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Ilość głośników | 2 |
| Moc wyjściowa (RMS) | 4 W |
| Konstrukcja | |
| Kolor produktu | Czarny |
| Przednia osłona | Czarny |
| Grubość szkła | 3,6 mm |
| Porty i interfejsy | |
| Wbudowany USB hub | Tak |
| Wersja USB | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Wersja USB hub | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Liczba portów downstream | 2 |
| Port USB Touch | Tak |
| Port DVI | Nie |
| Ilość portów HDMI | 1 |
| Ilość DisplayPort | 1 |
| HDCP | Tak |
| Sieć | |
| Wi-Fi | Nie |
| Przewodowa sieć LAN | Nie |
| Ergonomia | |
| Standard VESA | Tak |
| Interfejs do montażu panelu | 100 x 100 mm |
| Zarządzanie okablowaniem | Tak |
| OSD | Tak |
| Języki menu ekranowego | Chińska tradycyjna, Niemiecki, Angielski, Francuska, Japońska, Holenderski, Polski, Rosyjski |
| Moc | |
| Klasa efektywności energetycznej (SDR) | E |
| Klasa efektywności energetycznej (HDR) | Niedostępny |
| Zużycie energii (SDR) na 1000 godzin | 15,4 kWh |
| Pobór mocy | 22 W |
| Pobór mocy w trybie czuwania | 0,8 W |
| Tryb wyłączenia | 0,3 W |
| Napięcie wejściowe AC | 100 - 240 V |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50/60 Hz |
| Typ zasilacza | Wewnętrzny |
| Waga i rozmiary | |
| Szerokość urządzenia (z podstawą) | 561,5 mm |
| Głębokość urządzenia (z podstawą) | 47,5 mm |
| Wysokość urządzenia (z podstawą) | 337 mm |
| Waga (z podstawą) | 6,5 kg |
| Szerokość ramki (bok) | 1,73 cm |
| Szerokość ramki (góra) | 2,03 cm |
| Szerokość ramki (dół) | 2,03 cm |
| Dane opakowania | |
| Szerokość opakowania | 635 mm |
| Głębokość opakowania | 115 mm |
| Wysokość opakowania | 409 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 8,1 kg |
| Długość kabla USB | 1,5 m |
| Zawartość opakowania | |
| Przewody | Prąd przemienny, USB, HDMI |
| Skrócona instrukcja obsługi | Tak |
| Długość kabla HDMI | 1,5 m |
| Długość kabla zasilającego | 1,8 m |
| Zrównoważony rozwój | |
| Certyfikat środowiskowy (zrównoważonego rozwoju) | ErP |
| Pozostałe funkcje | |
| Stopień ochrony IP | IP1X |
| System operacyjny | All iiyama monitors are Plug & Play and compatible with Windows and Linux. For details regarding the supported OS for the touch models, please refer to the driver instruction file available in the downloads section. |
| Certyfikaty zgodności | CE, cTUVus, EAC, REACH, RoHS, TÜV mark, UKCA, WEEE |
| MTBF (Średni okres międzyawaryjny) | 50000 h |
| Certyfikaty | CE, TÜV-Bauart, EAC, RoHS support, ErP, WEEE, REACH, UKCA |
| Panel sterowania | Menu, Scroll up/ Eco, Scroll down/ Volume, Enter/ Input select, Power |
- Przeznaczenie
- Wewnętrzna
- System operacyjny
- All iiyama monitors are Plug & Play and compatible with Windows and Linux. For details regarding the supported OS for the touch models, please refer to the driver instruction file available in the downloads section.
- Wbudowane głośniki
- Tak
- Typ ekranu
- IPS
- Ilość portów USB
- 2
- WAGA PRODUKTU
- 6,5 kg
- Kolor produktu
- Czarny
- Częstotliwość wejściowa AC
- 50/60 Hz
- Napięcie wejściowe AC
- 100 - 240 V
- Głębokość produktu
- 47,5 mm
- Szerokość produktu
- 561,5 mm
- Wysokość produktu
- 337 mm
- Waga (z podstawą)
- 6,5 kg
- Głębokość opakowania
- 115 mm
- Szerokość opakowania
- 635 mm
- Wysokość opakowania
- 409 mm
- Waga wraz z opakowaniem
- 8,1 kg
- Certyfikaty
- CE, TÜV-Bauart, EAC, RoHS support, ErP, WEEE, REACH, UKCA
- Certyfikat środowiskowy (zrównoważonego rozwoju)
- ErP
- Przewody
- Prąd przemienny, USB, HDMI
- Wi-Fi
- Nie
- Skrócona instrukcja obsługi
- Tak
- Typ HD
- Full HD
- Kolory wyświetlacza
- 16.7 miliona kolorów
- Ekran dotykowy
- Tak
- Rozdzielczość
- 1920 x 1080 px
- Maksymalna częstotliwość odświeżania
- 60 Hz
- Stopień ochrony IP
- IP1X
- Jasność
- 525 cd/m²
- Wersja USB
- 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1)
- Współczynnik kontrastu (typowy)
- 1000:1
- Zużycie energii (SDR) na 1000 godzin
- 15,4 kWh
- Klasa efektywności energetycznej (SDR)
- E
- Pobór mocy
- 22 W
- Pobór mocy w trybie czuwania
- 0,8 W
- Czas odpowiedzi (typowy)
- 5 ms
- Kąt widzenia (pionowy)
- 178°
- Technologia wyświetlacza
- LED
- Moc wyjściowa (RMS)
- 4 W
- Ilość głośników
- 2
- Ilość portów HDMI
- 1
- Przewodowa sieć LAN
- Nie
- Ilość DisplayPort
- 1
- Port DVI
- Nie
- Długość przekątnej ekranu
- 60,5 cm (23.8")
- Natywne proporcje obrazu
- 16:9
- Standard VESA
- Tak
- Wbudowany USB hub
- Tak
- Klasa efektywności energetycznej (HDR)
- Niedostępny
- Długość przekątnej ekranu (cm)
- 60,5 cm
- Interfejs do montażu panelu
- 100 x 100 mm
- Szerokość urządzenia (z podstawą)
- 561,5 mm
- Głębokość urządzenia (z podstawą)
- 47,5 mm
- Wysokość urządzenia (z podstawą)
- 337 mm
- Języki menu ekranowego
- Chińska tradycyjna, Niemiecki, Angielski, Francuska, Japońska, Holenderski, Polski, Rosyjski
- OSD
- Tak
- HDCP
- Tak
- Rozmiar plamki
- 0,275 x 0,275 mm
- Typ zasilacza
- Wewnętrzny
- Procesor wbudowany
- Nie
- Twardość powierzchni
- 7H
- Panel sterowania
- Menu, Scroll up/ Eco, Scroll down/ Volume, Enter/ Input select, Power
- Tryb wyłączenia
- 0,3 W
- Certyfikaty zgodności
- CE, cTUVus, EAC, REACH, RoHS, TÜV mark, UKCA, WEEE
- Jasność wyświetlacza (typowa)
- 600 cd/m²
- MTBF (Średni okres międzyawaryjny)
- 50000 h
- Technologia eliminująca migotanie obrazu
- Tak
- Długość kabla zasilającego
- 1,8 m
- Rozmiar obrazu (w poziomie)
- 52,7 cm
- Rozmiar obrazu (w pionie)
- 29,6 cm
- Wersja USB hub
- 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1)
- Technologia niskiej emisji światła niebieskiego
- Tak
- Ilość symultanicznych punktów dotyku
- 10
- Aktywna powierzchnia ekranu (szer x wys.)
- 527 x 296,5 mm
- Technologia touchscreen
- Pojemnościowa
- Przednia osłona
- Czarny
- Zasięg skanowania w poziomie
- 30 - 83 kHz
- Zarządzanie okablowaniem
- Tak
- Długość kabla USB
- 1,5 m
- Kąt widzenia (poziomy)
- 178°
- Typ pomiaru czasu reakcji
- GTG (Gray to Gray)
- Szerokość ramki (bok)
- 1,73 cm
- Szerokość ramki (góra)
- 2,03 cm
- Szerokość ramki (dół)
- 2,03 cm
- Długość kabla HDMI
- 1,5 m
- Port USB Touch
- Tak
- Grubość szkła
- 3,6 mm
- Metoda dotykowa
- stylus, finger, glove (latex)
- Liczba portów downstream
- 2
TF2438MSC-B1
- Gwarancja producenta [mies.]:
- 36






















