Your cart
W koszyku nie ma jeszcze produktówGłośniki
Trust GXT 269 Emita II, Mikrofon studyjny, Przewodowa, USB, Czarny, Metal, Stół
| Mikrofon | |
| Model | Mikrofon studyjny |
| Porty i interfejsy | |
| Technologia łączności | Przewodowa |
| Interfejs urządzenia | USB |
| Wydajność | |
| Kolor produktu | Czarny |
| Materiał obudowy | Metal |
| Typ mocowania | Stół |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 11 |
| Moc | |
| Źródło zasilania | USB |
| Port ładowania USB typu C | Nie |
| Waga i rozmiary | |
| Szerokość produktu | 42 mm |
| Głębokość produktu | 162 mm |
| Wysokość produktu | 42 mm |
| Waga mikrofonu | 315 g |
| Zawartość opakowania | |
| Dołączony pop-filter | Tak |
| Skrócona instrukcja obsługi | Tak |
Ostrzeżenia i informacje o bezpieczeństwie
Spełnia wymagania dyrektywy RoHS (ograniczenie stosowania niebezpiecznych substancji).
Posiada oznaczenie CE (zgodność z normami UE).
Lista ostrzeżeń dotyczących bezpieczeństwa urządzeń audio i słuchawkowych oparta o wymagania Rozporządzenia (UE) 2023/988 w sprawie ogólnego bezpieczeństwa produktów (GPSR):