Your cart
W koszyku nie ma jeszcze produktówGENESIS Radium 250 Biały Mikrofon do konsoli do gier
Towar nowy, fabrycznie zapakowany
GENESIS Radium 250, Mikrofon do konsoli do gier, -40 dB, 50 - 16000 Hz, 24 bit, 192 kHz, Jednokierunkowy/Kardioid
GENESIS Radium 250. Model: Mikrofon do konsoli do gier, Czułość mikrofonu: -40 dB, Częstotliwość mikrofonu: 50 - 16000 Hz. Technologia łączności: Przewodowa, Interfejs urządzenia: USB. Kolor produktu: Biały, Segment rynku: Konsument, Długość kabla: 2 m. Źródło zasilania: USB. Waga mikrofonu: 260 g
| Mikrofon | |
| Model | Mikrofon do konsoli do gier |
| Czułość mikrofonu | -40 dB |
| Częstotliwość mikrofonu | 50 - 16000 Hz |
| Częstotliwość próbkowania | 192 kHz |
| Stojak mikrofonu | Tak |
| Regulacja głośności | Obrotowy |
| Porty i interfejsy | |
| Technologia łączności | Przewodowa |
| Interfejs urządzenia | USB |
| Wyjście na słuchawki | Tak |
| Wydajność | |
| Kolor produktu | Biały |
| Segment rynku | Konsument |
| Podświetlenie LED | Tak |
| Długość kabla | 2 m |
| Moc | |
| Źródło zasilania | USB |
| Port ładowania USB typu C | Nie |
| Waga i rozmiary | |
| Waga mikrofonu | 260 g |
| Zawartość opakowania | |
| Dołączone mocowanie wstrząsowe mikrofonu | Tak |
| Skrócona instrukcja obsługi | Tak |
- Regulacja głośności
- obrotowy
- Czułość mikrofonu
- -40 dB
- Długość kabla
- 2 m
- Model
- Mikrofon do konsoli do gier
- Kolor produktu
- Biały
- Źródło zasilania
- USB
- Przewody
- USB
- Skrócona instrukcja obsługi
- Tak
- Zasilacz sieciowy
- Nie
- Podstawa biurkowa
- Tak
- Podświetlenie LED
- Tak
- Technologia łączności
- Przewodowa
- Wyjście na słuchawki
- Tak
- Interfejs urządzenia
- USB
- Wyciszenie mikrofonu
- Tak
- Częstotliwość próbkowania
- 192 kHz
- Port ładowania USB typu C
- Nie
- Segment rynku
- Konsument
- Częstotliwość mikrofonu
- 50 - 16000 Hz
- Typ kierunku mikrofonu
- Jednokierunkowy/Kardioid
- Waga mikrofonu
- 260 g
- Przepływność
- 24 bit
- Typ cewki
- Skraplacz
- Stojak mikrofonu
- Tak
- Dołączony pop-filter
- Tak
- Dołączone mocowanie wstrząsowe mikrofonu
- Tak
NGM-2353
- Gwarancja producenta [mies.]:
Producent
- Impakt S.A.
- Stanisława Lema 16
- 62-050 Mosina
- Polska
- product@impakt.com.pl
- +48 61 10 10 2























