Your cart
W koszyku nie ma jeszcze produktówŁadowarki sieciowe / samochodowe
Axagon ACU-PQ20W, Wewnętrzna, Prąd przemienny, 20 V, Biały
| Wydajność | |
| Typ ładowarki | Wewnętrzna |
| Kompatybilność ładowarki | Uniwersalne |
| Rodzaj zasilania | Prąd przemienny |
| Liczba portów USB 2.0 | 1 |
| Ilość portów USB typu C | 1 |
| Bezprzewodowe ładowanie | Nie |
| Szybkie ładowanie | Tak |
| Technologia szybkiego ładowania | Power Delivery 3.0, Quick Charge 3.0, Quick Charge 4, Quick Charge 4+ |
| Maksymalna liczba jednocześnie podłączonych urządzeń | 2 |
| Zasada działania | Kontakt |
| Maksymalne zasilanie USB | 20 W |
| Zgodność z MagSafe | Nie |
| Wentylator chłodzący | Nie |
| Konstrukcja | |
| Kolor produktu | Biały |
| Moc | |
| Napięcie | 100 - 240 V |
| Częstotliwość danych wejściowych | 50 - 60 Hz |
| Maksymalna moc | 20 W |
| Napięcie wyjściowe (max) | 20 V |
| Napięcie wyjściowe (min) | 4,5 V |
| Moc wyjściowa portu 1 | 18 W |
| Moc wyjściowa portu 2 | 20 W |
| Kompatybilne złącza sieciowe | EU |
| Waga i rozmiary | |
| Szerokość produktu | 36 mm |
| Głębokość produktu | 32 mm |
| Wysokość produktu | 84 mm |
| Waga produktu | 55 g |
| Dane opakowania | |
| Szerokość opakowania | 113 mm |
| Głębokość opakowania | 103 mm |
| Wysokość opakowania | 32 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 94 g |
| Rodzaj opakowania | Pudełko wystawowe |
| Zawartość opakowania | |
| Ilość na paczkę | 1 szt. |
| Podręcznik użytkownika | Tak |
| Dane logistyczne | |
| Kraj pochodzenia | Chiny |
Osoba odpowiedzialna
Ostrzeżenia i informacje o bezpieczeństwie
Spełnia wymagania dyrektywy RoHS (ograniczenie stosowania niebezpiecznych substancji).
Posiada oznaczenie CE (zgodność z normami UE).
Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci.
Chronić przed dziećmi.
Lista ostrzeżeń dotyczących bezpieczeństwa urządzeń zasilających oparta o wymagania Rozporządzenia (UE) 2023/988 w sprawie ogólnego bezpieczeństwa produktów (GPSR):