Your cart
W koszyku nie ma jeszcze produktówŁadowarki sieciowe / samochodowe
Trust Maxo 65W, Wewnętrzna, Prąd przemienny, 20 V, 2 m, Biały
| Wydajność | |
| Typ ładowarki | Wewnętrzna |
| Kompatybilność ładowarki | Uniwersalne |
| Rodzaj zasilania | Prąd przemienny |
| Ilość portów USB typu A | 1 |
| Bezprzewodowe ładowanie | Nie |
| Szybkie ładowanie | Tak |
| Technologia szybkiego ładowania | Power Delivery, Programmable Power Supply (PPS), Quick Charge 3.0, Quick Charge 4+ |
| Maksymalna liczba jednocześnie podłączonych urządzeń | 3 |
| Zasilanie USB | Tak |
| Funkcje ochrony zasilania | Zabezpieczenie przed przegrzaniem, Przeładowanie, Krótkie spięcie |
| Konstrukcja | |
| Kolor produktu | Biały |
| Długość kabla | 2 m |
| Tranzystory z azotku galu (GaN) | Tak |
| Moc | |
| Maksymalna moc | 65 W |
| Napięcie wyjściowe (max) | 20 V |
| Napięcie wyjściowe (min) | 5 V |
| Typ wtyczki zasilającej | Typu C |
| Waga i rozmiary | |
| Szerokość produktu | 65 mm |
| Głębokość produktu | 100 mm |
| Wysokość produktu | 30 mm |
| Waga produktu | 197 g |
| Zawartość opakowania | |
| Ilość na paczkę | 1 szt. |
| Przewody | USB Type-C |