Your cart
W koszyku nie ma jeszcze produktówŁadowarki sieciowe / samochodowe
Trust Maxo, Wewnętrzna, Prąd przemienny, 20 V, 2 m, Czarny
| Wydajność | |
| Typ ładowarki | Wewnętrzna |
| Kompatybilność ładowarki | Uniwersalne |
| Rodzaj zasilania | Prąd przemienny |
| Ilość portów USB typu C | 2 |
| Szybkie ładowanie | Tak |
| Technologia szybkiego ładowania | Power Delivery 3.0, Programmable Power Supply (PPS) |
| Maksymalna liczba jednocześnie podłączonych urządzeń | 2 |
| Programowalny zasilacz (PPS) | Tak |
| Zasilanie USB | Tak |
| Funkcje ochrony zasilania | Zabezpieczenie przed przegrzaniem, Przeładowanie, Krótkie spięcie |
| Konstrukcja | |
| Kolor produktu | Czarny |
| Długość kabla | 2 m |
| Materiał obudowy | Kopolimer akrylonitrylo-butadieno-styrenowy (ABS), Poliwęglan (PC) |
| Moc | |
| Maksymalna moc | 65 W |
| Napięcie wyjściowe (max) | 20 V |
| Napięcie wyjściowe (min) | 5 V |
| Typ wtyczki zasilającej | Typu C |
| Waga i rozmiary | |
| Szerokość produktu | 63 mm |
| Głębokość produktu | 30 mm |
| Wysokość produktu | 97 mm |
| Waga produktu | 129 g |
| Dane opakowania | |
| Waga wraz z opakowaniem | 169 g |
| Zawartość opakowania | |
| Ilość na paczkę | 1 szt. |
| Podręcznik użytkownika | Tak |