Your cart
W koszyku nie ma jeszcze produktówNintendo Switch 2 Pro Controller Czarny Bluetooth Gamepad Analogowa/Cyfrowa Nintendo Switch 2
Towar nowy, fabrycznie zapakowany
Nintendo Switch 2 Pro Controller, Gamepad, Nintendo Switch 2, Capture button, D-pad, Przycisk Home, Analogowa/Cyfrowa, Bezprzewodowy, Bluetooth
Nintendo Switch 2 Pro Controller. Rodzaj urządzenia: Gamepad, Obsługiwane platformy gier: Nintendo Switch 2, Klawisze funkcyjne do gier: Capture button, D-pad, Przycisk Home. Technologia łączności: Bezprzewodowy, Interfejs urządzenia: Bluetooth, Obsługiwany typ USB: USB Type-C. Kolor produktu: Czarny. Źródło zasilania: Bateria, Rodzaj baterii: Wbudowany, Technologia baterii: Litowo-jonowa (Li-Ion). Szerokość produktu: 148 mm, Głębokość produktu: 60,2 mm, Wysokość produktu: 105 mm
| Urządzenie wejściowe | |
| Rodzaj urządzenia | Gamepad |
| Obsługiwane platformy gier | Nintendo Switch 2 |
| Technologia kontroli gier | Analogowa/Cyfrowa |
| Klawisze funkcyjne do gier | Capture button, D-pad, Przycisk Home |
| Wibracje | Tak |
| Gałki | Tak |
| Przyciski boczne "skrzydełka" | Tak |
| Żyroskop | Tak |
| Porty i interfejsy | |
| Technologia łączności | Bezprzewodowy |
| Interfejs urządzenia | Bluetooth |
| Obsługiwany typ USB | USB Type-C |
| Złącze 3,5 mm | Tak |
| Wyjście na słuchawki | Tak |
| Ergonomia | |
| Kolor produktu | Czarny |
| Moc | |
| Źródło zasilania | Bateria |
| Rodzaj baterii | Wbudowany |
| Technologia baterii | Litowo-jonowa (Li-Ion) |
| Pojemność baterii | 1070 mAh |
| Czas pracy na zasilaniu akumulatorowym | 40 h |
| Akumulatorek | Tak |
| Waga i rozmiary | |
| Szerokość produktu | 148 mm |
| Głębokość produktu | 60,2 mm |
| Wysokość produktu | 105 mm |
| Waga produktu | 240 g |
| Dane opakowania | |
| Szerokość opakowania | 123 mm |
| Głębokość opakowania | 197 mm |
| Wysokość opakowania | 65 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 390 g |
| Rodzaj opakowania | Zawieszane pudełko |
| Zawartość opakowania | |
| Przewody | USB Type-C |
| Dane logistyczne | |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 9504500000 |
- Pojemność baterii
- 1070 mAh
- Rodzaj opakowania
- Zawieszane pudełko
- Rodzaj urządzenia
- Gamepad
- Rodzaj baterii
- Wbudowany
- WAGA PRODUKTU
- 240 g
- Kolor produktu
- Czarny
- Głębokość produktu
- 60,2 mm
- Szerokość produktu
- 148 mm
- Wysokość produktu
- 105 mm
- Głębokość opakowania
- 197 mm
- Szerokość opakowania
- 123 mm
- Wysokość opakowania
- 65 mm
- Waga wraz z opakowaniem
- 390 g
- Źródło zasilania
- Bateria
- Przewody
- USB Type-C
- Obsługiwany typ USB
- USB Type-C
- Akcelerometr
- Tak
- Żyroskop
- Tak
- Kraj pochodzenia
- Chiny
- Czas pracy na zasilaniu akumulatorowym
- 40 h
- Technologia łączności
- Bezprzewodowy
- Wyjście na słuchawki
- Tak
- Interfejs urządzenia
- Bluetooth
- Obsługiwane platformy gier
- Nintendo Switch 2
- Kod zharmonizowanego systemu (HS)
- 9504500000
- Technologia baterii
- Litowo-jonowa (Li-Ion)
- Akumulatorek
- Tak
- Waga paczki
- 380 kg
- Złącze 3,5 mm
- Tak
- Wibracje
- Tak
- Klawisze funkcyjne do gier
- Capture button, D-pad, Przycisk Home
- Technologia kontroli gier
- Analogowa/Cyfrowa
- Gałki
- Tak
- Przyciski boczne "skrzydełka"
- Tak
KSLNINPRZ0029
- Gwarancja producenta [mies.]:




















