Your cart
W koszyku nie ma jeszcze produktówKomputery All-in-One
DELL EC24250, 60,5 cm (23.8"), Full HD, Intel® Core™ i5, 16 GB, 512 GB, Windows 11 Pro
| Wyświetlacz | |
| Długość przekątnej ekranu | 60,5 cm (23.8") |
| Rozdzielczość | 1920 x 1080 px |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Typ HD | Full HD |
| Natywne proporcje obrazu | 16:9 |
| Jasność | 250 cd/m² |
| Typ ekranu | WVA |
| Ekran antyodblaskowy | Tak |
| Regulacja pochylenia | Tak |
| Zakres kąta nachylenia | 0 - 25° |
| Procesor | |
| Producent procesora | Intel |
| Typ procesora | Intel® Core™ i5 |
| Generowanie procesora | Intel® Core™ i5 13. generacji |
| Model procesora | i5-1334U |
| Liczba rdzeni procesora | 10 |
| Liczba wątków | 12 |
| Maksymalne taktowanie procesora | 4,6 GHz |
| Wydajne rdzenie | 2 |
| Efektywne rdzenie | 8 |
| Wydajny-rdzeniowy Maks. częstotliwość Turbo | 4,6 GHz |
| Wydajność-rdzeń Maks. częstotliwość Turbo | 3,4 GHz |
| Cache procesora | 12 MB |
| Typ pamięci procesora | Smart Cache |
| Maksymalna moc turbo | 55 W |
| Pamięć | |
| Pamięć wewnętrzna | 16 GB |
| Typ pamięci wewnętrznej | DDR5-SDRAM |
| Maksymalna pojemność pamięci | 32 GB |
| Gniazda pamięci | 2 |
| Typ slotów pamięci | SO-DIMM |
| Układ pamięci | 1 x 16 GB |
| Szybkość przesyłania danych pamięci | 5200 MT/s |
| Nośnik danych | |
| Całkowita pojemność przechowywania | 512 GB |
| Nośniki | SSD |
| Całkowita pojemność dysków SSD | 512 GB |
| Liczba zainstalowanych dysków SSD | 1 |
| Pojemność pamięci SSD | 512 GB |
| NVMe | Tak |
| Rozmiar kieszeni dysku SSD | M.2 |
| Napędy optyczne | Nie |
| Zintegrowany czytnik kart | Tak |
| Obsługiwane typy kart pamięci | SD, SDHC, SDXC |
| Grafika | |
| Dedykowana karta graficzna | Nie |
| Model dedykowanej karty graficznej | Niedostępny |
| Producent wbudowanego procesora graficznego | Intel |
| Model karty graficznej on-board | Intel® UHD Graphics |
| Audio | |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Ilość głośników | 2 |
| Moc wyjściowa (RMS) | 12 W |
| Wbudowany mikrofon | Tak |
| Układ audio | Realtek ALC3289 |
| Kamera | |
| Wbudowana kamera/aparat | Tak |
| Suma megapikseli | 5 MP |
| Rozdzielczość zdjęcia | 2880 x 1800 px |
| Kamera prywatności | Tak |
| Typ prywatności | Pop-up |
| Kamera na podczerwień (IR) | Tak |
| Sieć | |
| Wi-Fi | Tak |
| Podstawowy standard Wi-Fi | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Producent sterowników WLAN | Intel |
| Model kontrolera WLAN | Intel Wi-Fi 6E AX211 |
| Typ anteny | 2x2 |
| Przewodowa sieć LAN | Tak |
| Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN | 10,100,1000 Mbit/s |
| Bluetooth | Tak |
| Porty i interfejsy | |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) | 1 |
| Liczba portów USB 2.0 | 0 |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-A | 3 |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-C | 0 |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Typu-A | 1 |
| Ilość portów USB4 Gen 3x2 | 0 |
| Ilość portów HDMI | 2 |
| Wersja HDMI | 1.4b |
| Port dla zestaw słuchawka/mikrofon | Tak |
| Gniazdko wyjścia DC | Tak |
| Konstrukcja | |
| Kolor produktu | Biały |
| Materiał obudowy | Plastik |
| Nazwa koloru | Pearl White |
| Przycisk Włączania/wyłączania | Tak |
| Kraj pochodzenia | Chiny |
| Wydajność | |
| Typ produktu | All-in-One PC |
| Oprogramowanie | |
| Zainstalowany system operacyjny | Windows 11 Pro |
| Architektura systemu operacyjnego | 64-bit |
| Oprogramowanie próbne | McAfee+ Premium 1-year,Activate Your Microsoft 365 For A 30 Day Trial |
| Dołączone oprogramowanie | System Driver for Windows |
| Moc | |
| Moc adaptera AC | 90 W |
| Częstotliwość adaptera AC | 50 - 60 Hz |
| Napięcie wejściowe adaptera AC | 100 - 240 V |
| Napięcie wyjściowe adaptera AC | 19.5 V |
| Ślad węglowy | |
| Wersja PAIA | PAIA 1.4.7, 2025 |
| Waga i rozmiary | |
| Szerokość urządzenia (z podstawą) | 542,7 mm |
| Głębokość urządzenia (z podstawą) | 228,2 mm |
| Wysokość urządzenia (z podstawą) | 414,3 mm |
| Szerokość (bez podstawy) | 542,7 mm |
| Głębokość (bez podstawy) | 41 mm |
| Wysokość (bez podstawy) | 358,5 mm |
| Waga (bez podstawy) | 5,04 kg |
| Warunki pracy | |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 35 °C |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -40 - 65 °C |
| Zakres wilgotności względnej | 10 - 90% |
| Dopuszczalna wilgotność względna | 0 - 95% |
| Dopuszczalna wysokość podczas eksploatacji (n.p.m.) | 0 - 3048 m |
| Dopuszczalna wysokość (n.p.m.) | 0 - 10668 m |
| Zawartość opakowania | |
| Model urządzenia wejściowego | Dell Pro Keyboard and Mouse - KM5221W - US International (QWERTY) - White |
| Przewody | Prąd przemienny |
| Pozostałe funkcje | |
| Funkcje regulowane | Fabric Speaker Grill |
Producent
Osoba odpowiedzialna
Ostrzeżenia i informacje o bezpieczeństwie
Spełnia wymagania dyrektywy RoHS (ograniczenie stosowania niebezpiecznych substancji).
Posiada oznaczenie CE (zgodność z normami UE).
Lista ostrzeżeń dotyczących bezpieczeństwa laptopów i komputerów oparta o wymagania Rozporządzenia (UE) 2023/988 w sprawie ogólnego bezpieczeństwa produktów (GPSR):