Your cart
W koszyku nie ma jeszcze produktówKlawiatury komputerowe
HATOR Skyfall 80 MAG ULTIMA 8K wireless, Przewodowy i Bezprzewodowy, USB + RF Wireless + Bluetooth, Magnetic-mechanical key switch, QWERTY, RGB LED, Czarny, Biały
| Klawiatura | |
| Rekomendowane użycie | Gaming |
| Technologia łączności | Przewodowy i Bezprzewodowy |
| Interfejs urządzenia | USB + RF Wireless + Bluetooth |
| Typ klawiatury | Magnetic-mechanical key switch |
| Rodzaj przełącznika | HATOR Aurum Ice |
| Układ klawiatury | QWERTY |
| Język klawiatury | US English |
| Urządzenie wskazujące | Nie |
| Rozmiar klawiatury | 80% |
| Klawiatura numeryczna | Nie |
| Układ fizyczny | ANSI |
| Materiał nakładek na klucze | Politereftalan butylenu (PBT) |
| Żywotność klawiszy klawiatury | 100 milionów znaków |
| Klawisze Windows | Tak |
| Klawisze multimedialne | Tak |
| Głębokość naciśnięcia klawisza | 3,5 mm |
| Siła uruchamiania | 45 g |
| Kumulacja | N-key kumulacja |
| Pasmo częstotliwości | 2.4 GHz |
| Częstotliwość Polling rate | 8000 Hz |
| Konstrukcja | |
| Podświetlenie | Tak |
| Typ podświetlacza | RGB LED |
| Kolor podświetlenia | RGB |
| Regulowane podświetlenie | Tak |
| Styl klawiatury | Prosty |
| Elastyczna klawiatura | Nie |
| Kolor produktu | Czarny, Biały |
| Wbudowany wyświetlacz | Tak |
| Typ wyświetlacza | TFT |
| Cechy | |
| Obsługiwany typ USB | USB Type-C |
| Odłączany przewód | Tak |
| Hot-swap | Tak |
| Moc | |
| Rodzaj zasilania | Bateria, USB |
| Typ baterii klawiatury | Wbudowana bateria |
| Pojemność baterii | 8000 mAh |
| Czas pracy na zasilaniu akumulatorowym | 533 h |
| Ładowanie akumulatora | Tak |
| Czas ładowania | 16 h |
| Myszka | |
| Dołączona myszka | Nie |
| Zestaw słuchawkowy | |
| Zestaw słuchawkowy w zestawie | Nie |
| Wymagania systemowe | |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 10, Windows 11 |
| Obsługiwane systemy operacyjne Mac | Tak |
| Obsługiwany systemy operacyjne Linux | Tak |
| Pozostałe obsługiwane systemy operacyjne | ChromeOS |
| Waga i rozmiary | |
| Wymiary klawiatury (SxGxW) | 354 x 140 x 43 mm |
| Waga klawiatury | 1,04 kg |
| Zawartość opakowania | |
| Liczba dołączonych produktów | 1 szt. |
| Odbiornik dołączony | Tak |
| Zasilacz sieciowy | Nie |
| Podręcznik użytkownika | Tak |
| Dane logistyczne | |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 8471606000 |
| Produkty w skrzyni głównej (zewnętrznej) | 10 szt. |
| Szerokość skrzyni zbiorczej (zewnętrznej) | 404 mm |
| Długość skrzyni głównej (zewnętrznej) | 305 mm |
| Wysokość skrzyni wzorcowej (zewnętrznej) | 398 mm |
| W opakowaniu zbiorczym waga netto | 14,8 kg |