Your cart
W koszyku nie ma jeszcze produktówKlawiatury komputerowe
HyperX Origins 2 65, 65%, Przewodowa, USB, Mechaniczna, RGB LED, Czarny
| Klawiatura | |
| Rekomendowane użycie | Gaming |
| Technologia łączności | Przewodowa |
| Interfejs urządzenia | USB |
| Typ klawiatury | Mechaniczna |
| Rodzaj przełącznika | HyperX Red |
| Rozmiar klawiatury | 65% |
| Klawiatura numeryczna | Nie |
| Głębokość naciśnięcia klawisza | 4 mm |
| Kumulacja | N-key kumulacja |
| Częstotliwość Polling rate | 8000 Hz |
| Kraj pochodzenia | Chiny |
| Konstrukcja | |
| Podświetlenie | Tak |
| Typ podświetlacza | RGB LED |
| Kolor produktu | Czarny |
| Cechy | |
| Obsługiwany typ USB | USB Type-C |
| Długość kabla | 1,8 m |
| Anti-ghosting | Tak |
| Moc | |
| Rodzaj zasilania | USB |
| Zasilanie USB | Nie |
| Myszka | |
| Dołączona myszka | Nie |
| Wymagania systemowe | |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 7, Windows 8, Windows 8.1, Windows 10 |
| Waga i rozmiary | |
| Wymiary klawiatury (SxGxW) | 323,7 x 114 x 42,9 mm |
| Waga klawiatury | 692 g |
| Zawartość opakowania | |
| Liczba dołączonych produktów | 1 szt. |
| Zasilacz sieciowy | Nie |
| Szczegóły techniczne | |
| Adres URL Ogólnego rozporządzenia o bezpieczeństwie produktów (GPSR) | https://kaas.hpcloud.hp.com/pdf-public/pdf_8666243_en-US-1.pdf https://row.hyperx.com/pages/limited-warranty-statement |
| Pozostałe funkcje | |
| Kompatybilność | PC; PS5; Seria Xbox. Zgodność oprogramowania: NGENUITY. |
| Okres gwarancji | 2 lat(a) |
| Kod unspsc | 43211706 |
Ostrzeżenia i informacje o bezpieczeństwie
Spełnia wymagania dyrektywy RoHS (ograniczenie stosowania niebezpiecznych substancji).
Posiada oznaczenie CE (zgodność z normami UE).
Lista ostrzeżeń dotyczących bezpieczeństwa urządzeń peryferyjnych komputerowych oparta o wymagania Rozporządzenia (UE) 2023/988 w sprawie ogólnego bezpieczeństwa produktów (GPSR):