Your cart
W koszyku nie ma jeszcze produktówKarty sieciowe bezprzewodowe
Gembird AC1300, Bezprzewodowy, USB, WLAN, Wi-Fi 5 (802.11ac), 867 Mbit/s, Czarny
| Porty i interfejsy | |
| Technologia łączności | Bezprzewodowy |
| Interfejs hosta | USB |
| Interfejs | WLAN |
| Wersja USB | 3.0 |
| Sieć | |
| Maksymalna szybkość przesyłania danych | 867 Mbit/s |
| Standardy komunikacyjne | IEEE 802.11ac, IEEE 802.11b, IEEE 802.11g, IEEE 802.11n |
| Wi-Fi | Tak |
| Częstotliwość Wi-Fi | Dual-band (2.4 GHz/5 GHz) |
| Podstawowy standard Wi-Fi | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Standardy Wi- Fi | 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n), Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Konstrukcja | |
| Wewnętrzny | Nie |
| Przeznaczenie | PC/serwer |
| Kolor produktu | Czarny |
| Konstrukcja anteny | Wewnętrzny |
| Typ anteny | 2x2 |
| Poziom wzmocnienia anteny (max) | 2 dBi |
| Zestaw układów | RTL8812BU |
| Kraj pochodzenia | Chiny |
| Wymagania systemowe | |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Tak |
| Warunki pracy | |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 40 °C |
| Waga i rozmiary | |
| Szerokość produktu | 15 mm |
| Głębokość produktu | 20 mm |
| Wysokość produktu | 6 mm |
| Waga produktu | 33 g |
| Dane opakowania | |
| Szerokość opakowania | 110 mm |
| Głębokość opakowania | 140 mm |
| Wysokość opakowania | 20 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 30 g |
| Zawartość opakowania | |
| Podręcznik użytkownika | Tak |
| Szczegóły techniczne | |
| Certyfikaty zgodności | CE, RoHS |
Producent