Your cart
W koszyku nie ma jeszcze produktówKarty graficzne Nvidia
INNO3D GeForce RTX 5080 X3 OS WHITE, GeForce RTX 5080, 16 GB, GDDR7, 256 bit, PCI Express 5.0, 3 went.
| Procesor | |
| Rodzina procesorów grafiki | NVIDIA |
| Procesor graficzny | GeForce RTX 5080 |
| CUDA | Tak |
| Rdzenie CUDA | 10752 |
| Taktowanie procesora | 2295 MHz |
| Maksymalne taktowanie procesora | 2640 MHz |
| Maksymalna ilość obsługiwanych wyświetlaczy | 4 |
| Pamięć | |
| Pamięć adaptera dedykowanej karty graficznej | 16 GB |
| Typ pamięci adaptera grafiki | GDDR7 |
| Magistrala pamięci | 256 bit |
| Szybkość przesyłania danych | 30 Gbit/s |
| Przepustowość pamięci | 960 GB/s |
| Porty i interfejsy | |
| Typ interfejsu | PCI Express 5.0 |
| Ilość portów HDMI | 1 |
| Ilość DisplayPort | 3 |
| Wersja HDMI | 2.1b |
| Wersja DisplayPort | 2.1b |
| Wydajność | |
| Wbudowany tuner tv | Nie |
| Wersja DirectX | 12 Ultimate |
| Wersja OpenGL | 4.6 |
| Wersja HDCP | 2.3 |
| Dual Link DVI | Nie |
| NVIDIA G-SYNC | Tak |
| NVIDIA Ansel | Tak |
| Konstrukcja | |
| Rodzaj chłodzenia | Aktywne |
| Liczba wentylatorów | 3 went. |
| Średnica czaszy wentylatora | 8,8 cm |
| Kolor produktu | Biały |
| Moc | |
| Minimalna moc zasilacza | 850 W |
| Dodatkowe złącza zasilania | 3x 8-pin |
| Wymagania systemowe | |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 10, Windows 11 |
| Obsługiwany systemy operacyjne Linux | Tak |
| Pozostałe obsługiwane systemy operacyjne | FreeBSD |
| Waga i rozmiary | |
| Długość produktu | 300 mm |
| Głębokość produktu | 50 mm |
| Wysokość produktu | 120 mm |
Ostrzeżenia i informacje o bezpieczeństwie
Spełnia wymagania dyrektywy RoHS (ograniczenie stosowania niebezpiecznych substancji).
Posiada oznaczenie CE (zgodność z normami UE).
Lista ostrzeżeń dotyczących bezpieczeństwa podzespołów komputerowych oparta o wymagania Rozporządzenia (UE) 2023/988 w sprawie ogólnego bezpieczeństwa produktów (GPSR):