Your cart
W koszyku nie ma jeszcze produktówKarty graficzne Nvidia
Biostar VN3706RM82, GeForce RTX 3070, 8 GB, GDDR6, 256 bit, PCI Express 4.0, 2 went.
| Procesor | |
| Rodzina procesorów grafiki | NVIDIA |
| Procesor graficzny | GeForce RTX 3070 |
| CUDA | Tak |
| Rdzenie CUDA | 5888 |
| Maksymalne taktowanie procesora | 1550 MHz |
| Obsługa przetwarzania równoległego | Nieobsługiwany |
| Pamięć | |
| Pamięć adaptera dedykowanej karty graficznej | 8 GB |
| Typ pamięci adaptera grafiki | GDDR6 |
| Magistrala pamięci | 256 bit |
| Szybkość przesyłania danych | 14 Gbit/s |
| Porty i interfejsy | |
| Typ interfejsu | PCI Express 4.0 |
| Ilość portów HDMI | 1 |
| Ilość DisplayPort | 3 |
| Wersja DisplayPort | 1.4a |
| Wydajność | |
| Wbudowany tuner tv | Nie |
| Wersja DirectX | 12.0 |
| Wersja OpenGL | 4.6 |
| Dual Link DVI | Nie |
| NVIDIA Ansel | Tak |
| Konstrukcja | |
| Rodzaj chłodzenia | Aktywne |
| Liczba wentylatorów | 2 went. |
| Kolor produktu | Czarny |
| Wymagania systemowe | |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 10 x64 |
| Obsługiwany systemy operacyjne Linux | Tak |
| Waga i rozmiary | |
| Długość produktu | 270 mm |
| Głębokość produktu | 53 mm |
| Wysokość produktu | 145 mm |
| Zawartość opakowania | |
| Instrukcja szybkiej instalacji | Tak |