Your cart
W koszyku nie ma jeszcze produktówKamery internetowe
HP Kamera internetowa 620 FHD, 4 MP, 1920 x 1080 px, Full HD, 60 fps, 720p, 1080p, 5x
| Wydajność | |
| Megapiksele | 4 MP |
| Maksymalna rozdzielczość filmu | 1920 x 1080 px |
| Typ kamery HD | Full HD |
| Maksymalna liczba klatek na sekundę | 60 fps |
| Obsługiwane tryby wideo | 720p, 1080p |
| Automatyczne ustawienie ostrości | Tak |
| Możliwość przybliżenia | Tak |
| Cyfrowe zbliżenie | 5x |
| Śledzenie twarzy | Nie |
| Segment HP | Dom |
| Konstrukcja | |
| Skuteczność usuwania szumu | Tak |
| Interfejs | USB |
| Kolor produktu | Czarny |
| Typ mocowania | Spinacz |
| Wbudowany flesz | Nie |
| Obrotowa podstawa | Tak |
| Oprogramowanie | |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 10, Windows 11 |
| Waga i rozmiary | |
| Szerokość produktu | 95 mm |
| Głębokość produktu | 65,5 mm |
| Wysokość produktu | 55,5 mm |
| Waga produktu | 181 g |
| Dane opakowania | |
| Szerokość opakowania | 124 mm |
| Głębokość opakowania | 106 mm |
| Wysokość opakowania | 63 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 259 g |
| Zawartość opakowania | |
| Zawartość opakowania | Webcam; Privacy cap; Quick start guide; Warranty card |
| Zawartość opakowania | Webcam; Privacy cap; Quick start guide; Warranty card |
| Dane logistyczne | |
| Kraj pochodzenia | Chiny |
| Pozostałe funkcje | |
| System operacyjny | Windows 10; Windows 11 |
| Kod unspsc | 45121520 |
Ostrzeżenia i informacje o bezpieczeństwie
Spełnia wymagania dyrektywy RoHS (ograniczenie stosowania niebezpiecznych substancji).
Posiada oznaczenie CE (zgodność z normami UE).
Lista ostrzeżeń dotyczących bezpieczeństwa urządzeń peryferyjnych komputerowych oparta o wymagania Rozporządzenia (UE) 2023/988 w sprawie ogólnego bezpieczeństwa produktów (GPSR):