Your cart
W koszyku nie ma jeszcze produktów- Strona główna
- Laptopy
- Komputery
- Gaming
- Telefony
- RTV
- Sieci
- Dom
- Biuro
- Zabawki
- Outlet
- Laptopy
- Komputery
- Gaming
- Telefony
- RTV
- Sieci
- Biuro
- Materiały eksploatacyjne
- Dom
Lanberg AC-4545SW-F-W gniazdko elektryczne Typu F Biały
Towar nowy, fabrycznie zapakowany
Lanberg AC-4545SW-F-W, Typu F, Biały, Poliwęglan (PC), 250 V, 16 A, 50 Hz
Dostawa od 15,90 zł brutto
Wyświetl koszt wysyłkiWysyłka
| Sposoby dostawy | Czas dostawy | Cena |
|---|---|---|
![]() | Czas przewozu: 1-2 dni | 15,90 zł brutto |
![]() | Czas przewozu: 1-2 dni | 15,90 zł brutto |
![]() | Czas przewozu: 1-2 dni | 19,90 zł brutto |
![]() | Czas przewozu: 1-2 dni | 19,90 zł brutto |
Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni : 10,00 zł
Lanberg AC-4545SW-F-W. Typ gniazda: Typu F. Kolor produktu: Biały, Materiał obudowy: Poliwęglan (PC). Napięcie znamionowe: 250 V, Natężenie znamionowe: 16 A, Częstotliwość znamionowa: 50 Hz. Szerokość produktu: 45 mm, Wysokość produktu: 45 mm, Waga produktu: 35 g
| Cechy | |
| Typ gniazda | Typu F |
| Ilość gniazd | 1 |
| Konstrukcja | |
| Kolor produktu | Biały |
| Materiał obudowy | Poliwęglan (PC) |
| Moc | |
| Napięcie znamionowe | 250 V |
| Natężenie znamionowe | 16 A |
| Częstotliwość znamionowa | 50 Hz |
| Waga i rozmiary | |
| Szerokość produktu | 45 mm |
| Wysokość produktu | 45 mm |
| Waga produktu | 35 g |
- Napięcie znamionowe
- 250 V
- WAGA PRODUKTU
- 35 g
- Kolor produktu
- Biały
- Szerokość produktu
- 45 mm
- Wysokość produktu
- 45 mm
- Materiał obudowy
- Poliwęglan (PC)
- Certyfikaty zgodności
- RoHS
- Ilość gniazd
- 1
- Typ gniazda
- Typu F
- Natężenie znamionowe
- 16 A
- Częstotliwość znamionowa
- 50 Hz
AC-4545SW-F-W
- Gwarancja producenta [mies.]:
- 24
Producent
- Impakt S.A.
- Stanisława Lema 16
- 62-050 Mosina
- Polska
- product@impakt.com.pl
- +48 61 10 10 2
8 innych produktów w tej samej kategorii:
Gniazda, wtyki, adaptery
Lanberg AD-RJ45-RJ45-OS5 rozgałęziacz sieciowy Srebrny
Gniazda, wtyki, adaptery
Intellinet Cable Boot for RJ-45 Szary
Gniazda, wtyki, adaptery
Gniazdo natynkowe kompletne 2xRJ45 8p8c FTP Cat5e LSA Netrack
Gniazda, wtyki, adaptery
Lanberg AD-RJ45-OS6-IP67 zmieniacz płci / kabli RJ-45 Czarny
Gniazda, wtyki, adaptery
Lanberg AC-WS01-USB2-F-B gniazdko elektryczne Type F + 2 x USB A Czarny
Gniazda, wtyki, adaptery























