Your cart
W koszyku nie ma jeszcze produktówPhilips TAS2000B/00 głośnik przenośny / imprezowy Przenośny system głośników 2.1 Czarny 10 W
Towar nowy, fabrycznie zapakowany
Philips TAS2000B/00, 4,8 cm, 10 W, Przewodowy i Bezprzewodowy, A2DP, AVRCP, HFP, 30 m, Przenośny system głośników 2.1
Philips TAS2000B/00. Średnica sterownika: 4,8 cm. Moc wyjściowa (RMS): 10 W. Technologia łączności: Przewodowy i Bezprzewodowy, Profile Bluetooth: A2DP, AVRCP, HFP, Pasmo Bluetooth: 30 m. Typ produktu: Przenośny system głośników 2.1, Kolor produktu: Czarny, Stopień ochrony IP: IPX5. Rekomendowane użycie: Uniwersalne
| Głośniki | |
| Ilość przetworników | 1 |
| Średnica sterownika | 4,8 cm |
| Głośnik wysokotonowy | Nie |
| Audio | |
| Moc wyjściowa (RMS) | 10 W |
| Porty i interfejsy | |
| Technologia łączności | Przewodowy i Bezprzewodowy |
| Bluetooth | Tak |
| Wersja Bluetooth | 5.4 |
| Profile Bluetooth | A2DP, AVRCP, HFP |
| Pasmo Bluetooth | 30 m |
| Konstrukcja | |
| Typ produktu | Przenośny system głośników 2.1 |
| Kolor produktu | Czarny |
| Oświetlenie LED | Tak |
| Stopień ochrony IP | IPX5 |
| Wydajność | |
| Rekomendowane użycie | Uniwersalne |
| Wbudowany mikrofon | Tak |
| Moc | |
| Rodzaj zasilania | Bateria, USB |
| Rodzaj baterii | Wbudowana bateria |
| Technologia baterii | Litowo-jonowa (Li-Ion) |
| Pojemność baterii | 2500 mAh |
| Czas pracy na zasilaniu akumulatorowym | 20 h |
| Czas ładowania | 2,5 h |
| Port ładowania USB typu C | Tak |
| Waga i rozmiary | |
| Szerokość produktu | 181 mm |
| Głębokość produktu | 71 mm |
| Wysokość produktu | 71 mm |
| Waga produktu | 477 g |
| Dane opakowania | |
| Szerokość opakowania | 89 mm |
| Głębokość opakowania | 82 mm |
| Wysokość opakowania | 207 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 622 g |
| Zawartość opakowania | |
| Ilość na paczkę | 1 szt. |
| Karta gwarancyjna | Tak |
| Szczegóły techniczne | |
| Waga netto | 477 g |
| Pozostałe funkcje | |
| Waga paczki | 0,622 kg |
- Pojemność baterii
- 2500 mAh
- Wbudowany mikrofon
- Tak
- Typ produktu
- Przenośny system głośników 2.1
- Czas ładowania
- 2,5 h
- Rodzaj baterii
- Wbudowana bateria
- WAGA PRODUKTU
- 477 g
- Kolor produktu
- Czarny
- Głębokość produktu
- 71 mm
- Szerokość produktu
- 181 mm
- Wysokość produktu
- 71 mm
- Głębokość opakowania
- 82 mm
- Szerokość opakowania
- 89 mm
- Wysokość opakowania
- 207 mm
- Waga wraz z opakowaniem
- 622 g
- Waga netto
- 477 g
- Bluetooth
- Tak
- Profile Bluetooth
- A2DP, AVRCP, HFP
- Wersja Bluetooth
- 5.4
- Karta gwarancyjna
- Tak
- Stopień ochrony IP
- IPX5
- Moc wyjściowa (RMS)
- 10 W
- Czas pracy na zasilaniu akumulatorowym
- 20 h
- Rekomendowane użycie
- Uniwersalne
- Technologia łączności
- Przewodowy i Bezprzewodowy
- Rodzaj zasilania
- Bateria, USB
- Ilość na paczkę
- 1 szt.
- Technologia baterii
- Litowo-jonowa (Li-Ion)
- Waga paczki
- 0,622 kg
- Ilość przetworników
- 1
- Port ładowania USB typu C
- Tak
- Oświetlenie LED
- Tak
- Średnica sterownika
- 4,8 cm
- Pasmo Bluetooth
- 30 m
- Głośnik wysokotonowy
- Nie
TAS2000B/00
- Gwarancja producenta [mies.]:
- 24
Osoba odpowiedzialna
- Philips Polska Sp. z o.o.
- Aleje Jerozolimskie 195B
- 02-222 Warszawa
- Polska
- Formularz kontaktowy
- 22 397 15 06























