Your cart
W koszyku nie ma jeszcze produktówCrong CRGHMMSGA36BLK pokrowiec na telefon komórkowy 17 cm (6.7") Czarny
Towar nowy, fabrycznie zapakowany
Crong CRGHMMSGA36BLK, Pokrowiec, Samsung, Samsung Galaxy A37/A36, 17 cm (6.7"), Czarny
Crong CRGHMMSGA36BLK. Typ obudowy: Pokrowiec, Kompatybilność marki: Samsung, Kompatybilność: Samsung Galaxy A37/A36, Maksymalna wielkość ekranu: 17 cm (6.7"), Kolor produktu: Czarny
| Cechy | |
| Maksymalna wielkość ekranu | 17 cm (6.7") |
| Typ obudowy | Pokrowiec |
| Materiały | Termoplastyczne elastomery poliuretanowe (TPU), Poliwęglan (PC) |
| Kolor produktu | Czarny |
| Kompatybilność marki | Samsung |
| Kompatybilność | Samsung Galaxy A37/A36 |
| Zgodność z MagSafe | Tak |
| Wbudowana bateria | Nie |
| Kraj pochodzenia | Chiny |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 80 g |
| Dane opakowania | |
| Szerokość opakowania | 109 mm |
| Głębokość opakowania | 20 mm |
| Wysokość opakowania | 182 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 165 g |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
- Rodzaj opakowania
- Pudełko
- Typ obudowy
- Pokrowiec
- Kompatybilność
- Samsung Galaxy A37/A36
- WAGA PRODUKTU
- 80 g
- Kolor produktu
- Czarny
- Materiały
- Termoplastyczne elastomery poliuretanowe (TPU), Poliwęglan (PC)
- Głębokość opakowania
- 20 mm
- Szerokość opakowania
- 109 mm
- Wysokość opakowania
- 182 mm
- Waga wraz z opakowaniem
- 165 g
- Kraj pochodzenia
- Chiny
- Ilość na paczkę
- 1 szt.
- Kompatybilność marki
- Samsung
- Maksymalna wielkość ekranu
- 17 cm (6.7")
- Zgodność z MagSafe
- Tak
- Wbudowana bateria
- Nie
CRGHMMSGA36BLK
- Gwarancja producenta [mies.]:
Producent
- Crong Sp. z o.o.
- Chotów 24 B
- 63460 Nowe Skalmierzyce
- Polska
- my@crong.com
- +48625940000























