Your cart
W koszyku nie ma jeszcze produktówFuterały (etui)
Apple MHR34LL/A, Pokrowiec, Apple, iPhone 17e, 15,5 cm (6.1"), Niebieski

Apple MHR34LL/A pokrowiec na telefon komórkowy 15,5 cm (6.1") Niebieski
Akceptuję zasady polityki prywatności
| Sposoby dostawy | Czas dostawy | Cena |
|---|---|---|
![]() | Czas przewozu: 1-2 dni | 15,90 zł brutto |
![]() | Czas przewozu: 1-2 dni | 15,90 zł brutto |
![]() | Czas przewozu: 1-2 dni | 19,90 zł brutto |
![]() | Czas przewozu: 1-2 dni | 19,90 zł brutto |
| Cechy | |
| Maksymalna wielkość ekranu | 15,5 cm (6.1") |
| Typ obudowy | Pokrowiec |
| Materiały | Plastik |
| Kolor produktu | Niebieski |
| Kompatybilność marki | Apple |
| Kompatybilność | iPhone 17e |
| Zgodność z MagSafe | Tak |
| Typ zamknięcia | Nie dotyczy |
| Cechy zabiezpieczeń | Odporny na upadek, Odporny na zadrapania, Odporny na wstrząsy |
| Wbudowana bateria | Nie |
| Bezprzewodowe ładowanie | Tak |
| Waga i rozmiary | |
| Szerokość produktu | 75,3 mm |
| Wysokość produktu | 150,4 mm |
| Waga produktu | 31,11 g |
Osoba odpowiedzialna
Zapisz produkty na swojej liście życzeń, aby kupić je później lub udostępnić znajomym.