Your cart
W koszyku nie ma jeszcze produktówFrytownice
Bosch Serie 6 MAFS2671B, Frytkownica na gorące powietrze, 7,2 l, 1,8 kg, 0,5 h, 40 °C, 200 °C
| Cechy | |
| Typ produktu | Frytkownica na gorące powietrze |
| Pojemność | 7,2 l |
| Wydajność smażenia | 1,8 kg |
| Liczba programów | 8 |
| Funkcja smażenia | Tak |
| Funkcja pieczenia | Tak |
| Funkcja utrzymywania temperatury | Tak |
| Funkcja czasu utrzymywania ciepła | 0,5 h |
| Liczba osób | 5 os. |
| Zegar cyfrowy | Tak |
| Konstrukcja | |
| Rodzaj konstrukcji | Pojedyńczy |
| Położenie urządzenia | Autonomiczny |
| Kolor produktu | Czarny |
| Zdejmowalna misa | Tak |
| Kolor panelu sterowania | Czarny |
| Odczepiana rączka | Tak |
| Liczba koszy do smażenia | 1 |
| Nienagrzewająca się obudowa | Tak |
| Wskazywanie | |
| Wbudowany wyświetlacz | Tak |
| Sygnał zakończenia gotowania | Tak |
| Moc | |
| Moc | 1800 W |
| Automatyczne wyłączanie zasilania | Tak |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50/60 Hz |
| Typ wtyczki zasilającej | Typu F |
| Waga i rozmiary | |
| Szerokość produktu | 309 mm |
| Głębokość produktu | 388 mm |
| Wysokość produktu | 314 mm |
| Waga produktu | 6,4 kg |
| Dane opakowania | |
| Szerokość opakowania | 365 mm |
| Głębokość opakowania | 365 mm |
| Wysokość opakowania | 381 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 7,94 kg |
| Zawartość opakowania | |
| Stojak pod grill | Tak |
| Pozostałe funkcje | |
| Okres gwarancji | 2 lat(a) |
| Dane logistyczne | |
| Szerokość palety netto | 80 cm |
Producent
Osoba odpowiedzialna
Ostrzeżenia i informacje o bezpieczeństwie
Spełnia wymagania dyrektywy RoHS (ograniczenie stosowania niebezpiecznych substancji).
Posiada oznaczenie CE (zgodność z normami UE).
Lista ostrzeżeń dotyczących bezpieczeństwa urządzeń AGD oparta o wymagania Rozporządzenia (UE) 2023/988 w sprawie ogólnego bezpieczeństwa produktów (GPSR):