Your cart
W koszyku nie ma jeszcze produktówFrytownice
Philips 3000 series NA351/00 Ovi Dual Basket z serii 3000, Frytkownica na gorące powietrze, 9 l, 1,5 kg, Rapid Air, 40 °C, 200 °C
| Cechy | |
| Typ produktu | Frytkownica na gorące powietrze |
| Pojemność | 9 l |
| Wydajność smażenia | 1,5 kg |
| Technologia smażenia w małej ilości tłuszczu | Rapid Air |
| Liczba programów | 8 |
| Funkcja smażenia | Tak |
| Funkcja pieczenia | Tak |
| Funkcja utrzymywania temperatury | Tak |
| Odporny na ciepło | Tak |
| Minutnik | 60 min |
| Opatentowana technologia Rapid Air | Tak |
| Konstrukcja | |
| Rodzaj konstrukcji | Podwójny |
| Położenie urządzenia | Autonomiczny |
| Kolor produktu | Szary |
| Materiały | Plastik, Metal |
| Uchwyt(y) | Tak |
| Zdejmowalna misa | Tak |
| Kolor panelu sterowania | Czarny |
| Liczba koszy do smażenia | 2 |
| Wbudowany wyłącznik | Tak |
| Wskazywanie | |
| Wbudowany wyświetlacz | Tak |
| Typ wyświetlacza | LED |
| Sygnał zakończenia gotowania | Tak |
| Moc | |
| Moc | 2750 W |
| Automatyczne wyłączanie zasilania | Tak |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50 Hz |
| Waga i rozmiary | |
| Szerokość produktu | 315 mm |
| Głębokość produktu | 444 mm |
| Wysokość produktu | 348 mm |
| Waga produktu | 7,85 kg |
| Dane opakowania | |
| Szerokość opakowania | 490 mm |
| Głębokość opakowania | 375 mm |
| Wysokość opakowania | 390 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 8,72 kg |
| Zawartość opakowania | |
| Podręcznik użytkownika | Tak |
| Zawartość opakowania | N/a |
| Szczegóły techniczne | |
| Towary niebezpieczne | Nie |
| Pozostałe funkcje | |
| Okres gwarancji | 2 lat(a) |
| Kraj pochodzenia | Chiny |
| Dane logistyczne | |
| Ilość na paczkę | 1 szt. |
Osoba odpowiedzialna
Ostrzeżenia i informacje o bezpieczeństwie
Spełnia wymagania dyrektywy RoHS (ograniczenie stosowania niebezpiecznych substancji).
Posiada oznaczenie CE (zgodność z normami UE).
Lista ostrzeżeń dotyczących bezpieczeństwa urządzeń AGD oparta o wymagania Rozporządzenia (UE) 2023/988 w sprawie ogólnego bezpieczeństwa produktów (GPSR):