Your cart
W koszyku nie ma jeszcze produktówFrytownice
Ninja AF140EUCM, Frytkownica na gorące powietrze, 4,7 l, 1 kg, 40 °C, 210 °C, 2 os.
| Cechy | |
| Typ produktu | Frytkownica na gorące powietrze |
| Pojemność | 4,7 l |
| Wydajność smażenia | 1 kg |
| Liczba programów | 4 |
| Funkcja smażenia | Tak |
| Funkcja pieczenia | Tak |
| Liczba osób | 2 os. |
| Zegar cyfrowy | Tak |
| Funkcja dehydratacji | Tak |
| Konstrukcja | |
| Rodzaj konstrukcji | Pojedyńczy |
| Położenie urządzenia | Autonomiczny |
| Kolor produktu | Kolor cynamonowy |
| Uchwyt(y) | Tak |
| Zdejmowalna misa | Tak |
| Okienko | Nie |
| Wskazywanie | |
| Wbudowany wyświetlacz | Tak |
| Waga i rozmiary | |
| Szerokość produktu | 285 mm |
| Głębokość produktu | 360 mm |
| Wysokość produktu | 265 mm |
| Waga produktu | 4,8 kg |
| Zawartość opakowania | |
| Książka z przepisami | Tak |
Osoba odpowiedzialna
Ostrzeżenia i informacje o bezpieczeństwie
Spełnia wymagania dyrektywy RoHS (ograniczenie stosowania niebezpiecznych substancji).
Posiada oznaczenie CE (zgodność z normami UE).
Lista ostrzeżeń dotyczących bezpieczeństwa urządzeń AGD oparta o wymagania Rozporządzenia (UE) 2023/988 w sprawie ogólnego bezpieczeństwa produktów (GPSR):