Your cart
W koszyku nie ma jeszcze produktówNinja SL400EUWH frytkownica Podwójny 9,5 l Autonomiczny 2470 W Frytkownica na gorące powietrze Biały
Towar nowy, fabrycznie zapakowany
Ninja SL400EUWH, Frytkownica na gorące powietrze, 9,5 l, 2 kg, 40 °C, 240 °C, 8 os.
Ninja SL400EUWH. Typ produktu: Frytkownica na gorące powietrze, Pojemność: 9,5 l, Wydajność smażenia: 2 kg. Rodzaj konstrukcji: Podwójny, Kolor produktu: Biały, Typ kontroli: Przyciski, Obrotowy. Moc: 2470 W, Napięcie wejściowe AC: 220 - 240 V. Szerokość produktu: 280 mm, Głębokość produktu: 470 mm, Wysokość produktu: 385 mm. Szerokość opakowania: 430 mm, Głębokość opakowania: 330 mm, Wysokość opakowania: 520 mm
| Cechy | |
| Typ produktu | Frytkownica na gorące powietrze |
| Pojemność | 9,5 l |
| Wydajność smażenia | 2 kg |
| Liczba programów | 6 |
| Funkcja smażenia | Tak |
| Funkcja pieczenia | Tak |
| Funkcja pieczenia | Tak |
| Liczba osób | 8 os. |
| Zegar cyfrowy | Tak |
| Funkcja dehydratacji | Tak |
| Konstrukcja | |
| Rodzaj konstrukcji | Podwójny |
| Położenie urządzenia | Autonomiczny |
| Kolor produktu | Biały |
| Uchwyt(y) | Tak |
| Zdejmowalna misa | Tak |
| Kolor panelu sterowania | Czarny |
| Wbudowany wyłącznik | Tak |
| Wskazywanie | |
| Wbudowany wyświetlacz | Tak |
| Moc | |
| Moc | 2470 W |
| Automatyczne wyłączanie zasilania | Tak |
| Napięcie wejściowe AC | 220 - 240 V |
| Waga i rozmiary | |
| Szerokość produktu | 280 mm |
| Głębokość produktu | 470 mm |
| Wysokość produktu | 385 mm |
| Waga produktu | 10,3 kg |
| Dane opakowania | |
| Szerokość opakowania | 430 mm |
| Głębokość opakowania | 330 mm |
| Wysokość opakowania | 520 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 14,2 kg |
| Zawartość opakowania | |
| Tacka do pieczenia | Tak |
| Pozostałe funkcje | |
| Nie zawiera | Teflon |
- Typ produktu
- Frytkownica na gorące powietrze
- WAGA PRODUKTU
- 10,3 kg
- Kolor panelu sterowania
- Czarny
- Kolor produktu
- Biały
- Napięcie wejściowe AC
- 220 - 240 V
- Głębokość produktu
- 470 mm
- Szerokość produktu
- 280 mm
- Wysokość produktu
- 385 mm
- Typ kontroli
- Przyciski, obrotowy
- Wbudowany wyświetlacz
- Tak
- Długość przewodu
- 0,8 m
- Głębokość opakowania
- 330 mm
- Szerokość opakowania
- 430 mm
- Wysokość opakowania
- 520 mm
- Moc
- 2470 W
- Regulowany termostat
- Tak
- Wbudowany wyłącznik
- Tak
- Waga wraz z opakowaniem
- 14,2 kg
- Automatyczne wyłączanie zasilania
- Tak
- Temperatura (maks)
- 240 °C
- Nie zawiera
- Teflon
- Położenie urządzenia
- Autonomiczny
- Liczba osób
- 8 os.
- Powłoka nieprzywierająca
- Tak
- Pojemność
- 9,5 l
- Funkcja smażenia
- Tak
- Rodzaj konstrukcji
- Podwójny
- Zdejmowalna misa
- Tak
- Wydajność smażenia
- 2 kg
- Funkcja pieczenia
- Tak
- Części wodoodporne
- Tak
- Książka z przepisami
- Tak
- Liczba programów
- 6
- Łatwy do czyszczenia
- Tak
- Stopy antypoślizgowe
- Tak
- Temperatura (min)
- 40 °C
- Funkcja dehydratacji
- Tak
- Uchwyt(y)
- Tak
- Zegar cyfrowy
- Tak
- Tacka do pieczenia
- Tak
- Stojak pod grill
- Tak
AGDNIJFRY0014
- Gwarancja producenta [mies.]:
Osoba odpowiedzialna
- Ninja
- Rotfeder-Ring 9
- 60327 Frankfurt am Main
- Niemcy
- kundendienst-de@sharkninja.com
















