Your cart
W koszyku nie ma jeszcze produktówPhilips 3000 series NA331/10 Ovi Single Basket 6,2l serii 3000
Towar nowy, fabrycznie zapakowany
Philips 3000 series NA331/10 Ovi Single Basket 6,2l serii 3000, Frytkownica na gorące powietrze, 6,2 l, 1 kg, Rapid Air, 40 °C, 200 °C
Zawsze chrupiące, delikatne i równomiernie upieczone dania
Zobacz skwierczenie, skosztuj różnorodności
Wyjdź poza samo smażenie powietrzem dzięki 16 funkcjom – od szybkiego pieczenia po wielogodzinne gotowanie jednogarnkowe. Pyszne domowe posiłki są w zasięgu kilku prostych kroków. Stylowe okienko zaprojektowano tak, aby zobaczyć, kiedy wszystko jest upieczone do perfekcji.
Philips 3000 series NA331/10 Ovi Single Basket 6,2l serii 3000. Typ produktu: Frytkownica na gorące powietrze, Pojemność: 6,2 l, Wydajność smażenia: 1 kg. Rodzaj konstrukcji: Pojedyńczy, Typ kontroli: Dotyk, Położenie urządzenia: Autonomiczny. Typ wyświetlacza: LED. Moc: 1700 W, Napięcie wejściowe AC: 220-240 V, Częstotliwość wejściowa AC: 50 Hz. Szerokość produktu: 324 mm, Głębokość produktu: 436 mm, Wysokość produktu: 303 mm
Zobacz skwierczenie, skosztuj różnorodności
Wyjdź poza samo smażenie powietrzem dzięki 16 funkcjom – od szybkiego pieczenia po wielogodzinne gotowanie jednogarnkowe. Pyszne domowe posiłki są w zasięgu kilku prostych kroków. Stylowe okienko zaprojektowano tak, aby zobaczyć, kiedy wszystko jest upieczone do perfekcji.
Philips 3000 series NA331/10 Ovi Single Basket 6,2l serii 3000. Typ produktu: Frytkownica na gorące powietrze, Pojemność: 6,2 l, Wydajność smażenia: 1 kg. Rodzaj konstrukcji: Pojedyńczy, Typ kontroli: Dotyk, Położenie urządzenia: Autonomiczny. Typ wyświetlacza: LED. Moc: 1700 W, Napięcie wejściowe AC: 220-240 V, Częstotliwość wejściowa AC: 50 Hz. Szerokość produktu: 324 mm, Głębokość produktu: 436 mm, Wysokość produktu: 303 mm
| Cechy | |
| Typ produktu | Frytkownica na gorące powietrze |
| Pojemność | 6,2 l |
| Wydajność smażenia | 1 kg |
| Technologia smażenia w małej ilości tłuszczu | Rapid Air |
| Liczba programów | 12 |
| Funkcja smażenia | Tak |
| Funkcja pieczenia | Tak |
| Grillowanie | Tak |
| Funkcja utrzymywania temperatury | Tak |
| Odporny na ciepło | Tak |
| Zegar cyfrowy | Tak |
| Funkcja dehydratacji | Tak |
| Konstrukcja | |
| Rodzaj konstrukcji | Pojedyńczy |
| Położenie urządzenia | Autonomiczny |
| Materiały | Plastik, Metal |
| Uchwyt(y) | Tak |
| Zdejmowalna misa | Tak |
| Wbudowany wyłącznik | Tak |
| Wskazywanie | |
| Wbudowany wyświetlacz | Tak |
| Typ wyświetlacza | LED |
| Wskaźnik odpowiedniej temperatury | Tak |
| Moc | |
| Moc | 1700 W |
| Automatyczne wyłączanie zasilania | Tak |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50 Hz |
| Waga i rozmiary | |
| Szerokość produktu | 324 mm |
| Głębokość produktu | 436 mm |
| Wysokość produktu | 303 mm |
| Waga produktu | 5,6 kg |
| Dane opakowania | |
| Szerokość opakowania | 386 mm |
| Głębokość opakowania | 388 mm |
| Wysokość opakowania | 366 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 7,2 kg |
| Zawartość opakowania | |
| Podręcznik użytkownika | Tak |
| Zawartość opakowania | N/a |
| Szczegóły techniczne | |
| Towary niebezpieczne | Nie |
| Pozostałe funkcje | |
| Okres gwarancji | 2 lat(a) |
| Kraj pochodzenia | Chiny |
| Dane logistyczne | |
| Ilość na paczkę | 1 szt. |
- Zawartość opakowania
- N/a
- Typ produktu
- Frytkownica na gorące powietrze
- WAGA PRODUKTU
- 5,6 kg
- Częstotliwość wejściowa AC
- 50 Hz
- Napięcie wejściowe AC
- 220-240 V
- Głębokość produktu
- 436 mm
- Szerokość produktu
- 324 mm
- Wysokość produktu
- 303 mm
- Typ kontroli
- Dotyk
- Wbudowany wyświetlacz
- Tak
- Długość przewodu
- 1 m
- Materiały
- Plastik, Metal
- Głębokość opakowania
- 388 mm
- Szerokość opakowania
- 386 mm
- Wysokość opakowania
- 366 mm
- Typ wyświetlacza
- LED
- Moc
- 1700 W
- Regulowany termostat
- Tak
- Wbudowany wyłącznik
- Tak
- Waga wraz z opakowaniem
- 7,2 kg
- Automatyczne wyłączanie zasilania
- Tak
- Temperatura (maks)
- 200 °C
- Kraj pochodzenia
- Chiny
- Podręcznik użytkownika
- Tak
- Położenie urządzenia
- Autonomiczny
- Powłoka nieprzywierająca
- Tak
- Pojemność
- 6,2 l
- Ilość na paczkę
- 1 szt.
- Funkcja smażenia
- Tak
- Rodzaj konstrukcji
- Pojedyńczy
- Zdejmowalna misa
- Tak
- Wydajność smażenia
- 1 kg
- Funkcja pieczenia
- Tak
- Części wodoodporne
- Tak
- Okienko
- Tak
- Okres gwarancji
- 2 lat(a)
- Funkcja utrzymywania temperatury
- Tak
- Liczba programów
- 12
- Łatwy do czyszczenia
- Tak
- Stopy antypoślizgowe
- Tak
- Schowek na przewód sieciowy
- Tak
- Grillowanie
- Tak
- Temperatura (min)
- 40 °C
- Funkcja dehydratacji
- Tak
- Uchwyt(y)
- Tak
- Technologia smażenia w małej ilości tłuszczu
- Rapid Air
- Odporny na ciepło
- Tak
- Zegar cyfrowy
- Tak
- Nienagrzewający się uchwyt
- Tak
- Nienagrzewająca się obudowa
- Tak
- Wskaźnik LED zasilania
- Tak
- Wskaźnik odpowiedniej temperatury
- Tak
- Towary niebezpieczne
- Nie
AGDPHIFRY0066
- Gwarancja producenta [mies.]:
- 24
Osoba odpowiedzialna
- Philips Polska Sp. z o.o.
- Aleje Jerozolimskie 195B
- 02-222 Warszawa
- Polska
- Formularz kontaktowy
- 22 397 15 06

























