Your cart
W koszyku nie ma jeszcze produktówEkrany Wielkoformatowe
Samsung LH32QMCEBGCXEN, Płaski panel Digital Signage, 81,3 cm (32"), LCD, 1920 x 1080 px, Wi-Fi
| Wyświetlacz | |
| Długość przekątnej ekranu | 81,3 cm (32") |
| Technologia wyświetlacza | LCD |
| Typ ekranu | VA |
| Rozdzielczość | 1920 x 1080 px |
| Jasność | 400 cd/m² |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Natywne proporcje obrazu | 16:9 |
| Czas odpowiedzi (typowy) | 8 ms |
| Współczynnik kontrastu (typowy) | 4000:1 |
| Nazwa marketingowa współczynnika kontrastu dynamicznego | Mega Contrast |
| Kąt widzenia (poziomy) | 178° |
| Kąt widzenia (pionowy) | 178° |
| Rozmiar plamki | 0,36375 x 0,36375 mm |
| Wskaźnik zamglenia | 2% |
| Porty i interfejsy | |
| Ilość portów HDMI | 3 |
| Wersja HDMI | 1.4 |
| Port USB | Tak |
| Ilość portów USB | 2 |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) | 1 |
| Złącze RS232 | Tak |
| Port podczerwieni | Tak |
| Zdalne wejście IR | 1 |
| PC Audio out | Tak |
| Konstrukcja | |
| Konstrukcja produktu | Płaski panel Digital Signage |
| Kolor produktu | Czarny |
| Przeznaczenie | Wewnętrzna |
| Orientacja | Poziomy/Pionowy |
| Kształt ekranu | Płaski |
| Standard VESA | Tak |
| Interfejs do montażu panelu | 100 x 100 mm |
| Szerokość ramki (dół) | 1,15 cm |
| Szerokość ramki (bok) | 1,15 cm |
| Szerokość ramki (góra) | 1,15 cm |
| Wydajność | |
| Przeznaczenie | Reklama w telewizji |
| Wersja HDCP | 2.2 |
| Moc | |
| Pobór mocy | 55 W |
| Zużycie energii (tryb uśpienia) | 0,5 W |
| Napięcie wejściowe AC | 100 - 240 V |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50/60 Hz |
| System komputerowy | |
| Pojemność pamięci wewnętrznej | 8 GB |
| Zainstalowany system operacyjny | Tizen 7.0 |
| Waga i rozmiary | |
| Szerokość wyświetlacza | 727,3 mm |
| Głębokość wyświetlacza | 28,5 mm |
| Wysokość wyświetlacza | 421,9 mm |
| Waga wyświetlacza | 5,2 kg |
| Dane opakowania | |
| Szerokość opakowania | 817 mm |
| Głębokość opakowania | 119 mm |
| Wysokość opakowania | 507 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 6,9 kg |
| Warunki pracy | |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 40 °C |
| Zakres wilgotności względnej | 10 - 80% |
Osoba odpowiedzialna
Ostrzeżenia i informacje o bezpieczeństwie
Spełnia wymagania dyrektywy RoHS (ograniczenie stosowania niebezpiecznych substancji).
Posiada oznaczenie CE (zgodność z normami UE).
Lista ostrzeżeń dotyczących bezpieczeństwa monitorów, telewizorów, ekranów i projektorów oparta o wymagania Rozporządzenia (UE) 2023/988 w sprawie ogólnego bezpieczeństwa produktów (GPSR):