Your cart
W koszyku nie ma jeszcze produktówEkrany Wielkoformatowe
iiyama TE7513A-B2AG, Interaktywny płaski panel, 190,5 cm (75"), 3840 x 2160 px, Wi-Fi, 24/7
| Wyświetlacz | |
| Długość przekątnej ekranu | 190,5 cm (75") |
| Typ ekranu | IPS |
| Rozdzielczość | 3840 x 2160 px |
| Jasność | 500 cd/m² |
| Typ HD | 4K Ultra HD |
| Ekran dotykowy | Tak |
| Technologia touchscreen | PureTouch-IR |
| Ilość symultanicznych punktów dotyku | 40 |
| Natywne proporcje obrazu | 16:9 |
| Czas odpowiedzi (typowy) | 8 ms |
| Współczynnik kontrastu (typowy) | 1200:1 |
| Kąt widzenia (poziomy) | 178° |
| Kąt widzenia (pionowy) | 178° |
| Kolory wyświetlacza | 1.07 biliona kolorów |
| Rozmiar plamki | 0,4296 x 0,4296 mm |
| Aktywna powierzchnia ekranu (szer x wys.) | 1650 x 928 mm |
| Długość przekątnej ekranu (cm) | 189,3 cm |
| Grubość szkła | 3,2 mm |
| Porty i interfejsy | |
| Ilość portów HDMI | 3 |
| Ilość portów wejściowych HDMI | 2 |
| Ilość portów wyjściowych HDMI | 1 |
| Ilość DisplayPort | 1 |
| Wersja DisplayPort | 1.2 |
| Port USB | Tak |
| Ilość portów USB | 6 |
| Wersja USB | 2.0/3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Obsługiwany typ USB | USB Typu-A, USB Type-C, USB Typu B |
| Ilość portów USB 2.0 typu B | 1 |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-A | 3 |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-C | 1 |
| Zasilanie USB | Tak |
| Maksymalne zasilanie USB | 100 W |
| Tryb alternatywny portu DisplayPort USB typu C | Tak |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) | 2 |
| RS-232C | Tak |
| Zintegrowany czytnik kart | Tak |
| Obsługiwane typy kart pamięci | MicroSD (TransFlash) |
| Audio Return Channel (ARC) | Tak |
| Audio | |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Ilość wbudowanych glosników | 2 |
| Moc wyjściowa (RMS) | 60 W |
| Konstrukcja | |
| Konstrukcja produktu | Interaktywny płaski panel |
| Kolor produktu | Czarny |
| Przeznaczenie | Wewnętrzna |
| Orientacja | Pozioma |
| Standard VESA | Tak |
| Interfejs do montażu panelu | 800 x 400 mm |
| Szerokość ramki (dół) | 4,1 cm |
| Szerokość ramki (bok) | 1,65 cm |
| Szerokość ramki (góra) | 1,65 cm |
| Kolor ramki | Black |
| Dokładność pozycjonowania | 1 mm |
| Wydajność | |
| Przeznaczenie | Edukacja |
| Języki menu ekranowego | Czeska, Duński, Niemiecki, Angielski, Hiszpański, Estoński, Fiński, Francuska, Węgierska, Włoski, Litewski, LAT, Norweski, Holenderski, Polski, Rosyjski, Szwedzki, Ukraińska, CAT |
| Czas pracy (godziny / dni) | 24/7 |
| Wersja HDCP | 2.2 |
| MTBF (Średni okres międzyawaryjny) | 50000 h |
| Moc | |
| Pobór mocy | 217 W |
| Pobór mocy w trybie czuwania | 0,5 W |
| Tryb wyłączenia | 0,3 W |
| Klasa efektywności energetycznej (SDR) | G |
| Klasa efektywności energetycznej (HDR) | Niedostępny |
| Zużycie energii (SDR) na 1000 godzin | 188 kWh |
| Napięcie wejściowe AC | 100 - 240 V |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50/60 Hz |
| Skala efektywności energetycznej | Od A do G |
| System komputerowy | |
| System komputerowy | Tak |
| Procesor wbudowany | Tak |
| Architektura procesora | ARM Cortex-A53+Cortex-A72 |
| Pamięć wewnętrzna | 8 GB |
| Model karty graficznej on-board | ARM Mali-G52 |
| Pojemność pamięci wewnętrznej | 128 GB |
| Zainstalowany system operacyjny | Android |
| Wersja systemu operacyjnego | 14 |
| Waga i rozmiary | |
| Szerokość wyświetlacza | 1710 mm |
| Głębokość wyświetlacza | 87 mm |
| Wysokość wyświetlacza | 1016 mm |
| Waga wyświetlacza | 51,8 kg |
| Szerokość produktu | 1710 mm |
| Głębokość produktu | 87 mm |
| Wysokość produktu | 1016 mm |
| Waga produktu | 51,8 kg |
| Dane opakowania | |
| Szerokość opakowania | 1860 mm |
| Głębokość opakowania | 185 mm |
| Wysokość opakowania | 1125 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 63 kg |
| Zawartość opakowania | |
| W zestawie pilot zdalnego sterowania | Tak |
| Liczba piórek dotykowych | 4 |
| Przewody | Prąd przemienny, USB, HDMI |
| Warunki pracy | |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 40 °C |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -20 - 60 °C |
| Szczegóły techniczne | |
| Certyfikaty zgodności | CB, CE, EAC, REACH, RoHS, TÜV mark, WEEE |
| Elementy sterujące monitora | general settings (input, volume, backlight), audio (volume, bass, treble, balance, sound mode, mute), screen settings (aspect ratio, pixel shift), display settings (brightness, contrast, hue, sharpness, display mode colour temp), settings (wireless & networks, share, device, personal, system) |
| Pozostałe funkcje | |
| Typ zasilacza | Wewnętrzny |
Ostrzeżenia i informacje o bezpieczeństwie
Spełnia wymagania dyrektywy RoHS (ograniczenie stosowania niebezpiecznych substancji).
Posiada oznaczenie CE (zgodność z normami UE).
Lista ostrzeżeń dotyczących bezpieczeństwa monitorów, telewizorów, ekranów i projektorów oparta o wymagania Rozporządzenia (UE) 2023/988 w sprawie ogólnego bezpieczeństwa produktów (GPSR):