Your cart
W koszyku nie ma jeszcze produktówEkrany Wielkoformatowe
Hisense 55DP30E, Płaski panel Digital Signage, 139,7 cm (55"), LED, 3840 x 2160 px, Wi-Fi
| Wyświetlacz | |
| Długość przekątnej ekranu | 139,7 cm (55") |
| Technologia wyświetlacza | LED |
| Rozdzielczość | 3840 x 2160 px |
| Jasność | 350 cd/m² |
| Typ HD | 4K Ultra HD |
| Współczynnik kontrastu (typowy) | 1200:1 |
| Kąt widzenia (poziomy) | 178° |
| Kąt widzenia (pionowy) | 178° |
| Długość przekątnej ekranu (cm) | 140 cm |
| Porty i interfejsy | |
| Ilość portów HDMI | 3 |
| Port USB | Tak |
| Ilość portów USB | 2 |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) | 1 |
| Złącze RS232 | Tak |
| Audio | |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Konstrukcja | |
| Konstrukcja produktu | Płaski panel Digital Signage |
| Kolor produktu | Czarny |
| Przeznaczenie | Wewnętrzna |
| Waga i rozmiary | |
| Szerokość wyświetlacza | 713 mm |
| Głębokość wyświetlacza | 77,6 mm |
| Wysokość wyświetlacza | 1226,2 mm |
| Waga wyświetlacza | 18 kg |