Your cart
W koszyku nie ma jeszcze produktówiiyama TE5513A-B2AG signage display Interaktywny płaski panel 138,7 cm (54.6") Wi-Fi 500 cd/m² 4K Ultra HD Czarny Ekran
Towar nowy, fabrycznie zapakowany
iiyama TE5513A-B2AG, Interaktywny płaski panel, 138,7 cm (54.6"), 3840 x 2160 px, Wi-Fi, 24/7
TE5513A-B2AG to najnowocześniejszy interaktywny wyświetlacz 4K UHD z certyfikatem Google EDLA, który na nowo definiuje wydajność i precyzję. Wyposażony w ekran LCD Zero-Gap Air Bonding eliminujący paralaksę oraz technologię PureTouch-IR+ z funkcją Palm Rejection, zapewnia płynną i dokładną interakcję. Dzięki obsłudze iiWare 21E z Android 14-EDLA, łączności WiFi-6E z Bluetooth 5.0, iiControl (DMS), iiShare i zintegrowanej aplikacji EShare (bezprzewodowe udostępnianie ekranu) wyświetlacz ten płynnie integruje się z ekosystemem użytkownika. Dodatkowe funkcje, takie jak czujnik ruchu PIR zapewniający energooszczędność, sprawiają, że wyświetlacz idealnie nadaje się do miejsc pracy i przestrzeni edukacyjnych, sprzyjając współpracy, komunikacji i postępom.
iiyama TE5513A-B2AG. Konstrukcja produktu: Interaktywny płaski panel. Długość przekątnej ekranu: 138,7 cm (54.6"), Rozdzielczość: 3840 x 2160 px, Jasność: 500 cd/m², Typ HD: 4K Ultra HD, Ekran dotykowy. Wi-Fi. Czas pracy (godziny / dni): 24/7. Zainstalowany system operacyjny: Android. Kolor produktu: Czarny
iiyama TE5513A-B2AG. Konstrukcja produktu: Interaktywny płaski panel. Długość przekątnej ekranu: 138,7 cm (54.6"), Rozdzielczość: 3840 x 2160 px, Jasność: 500 cd/m², Typ HD: 4K Ultra HD, Ekran dotykowy. Wi-Fi. Czas pracy (godziny / dni): 24/7. Zainstalowany system operacyjny: Android. Kolor produktu: Czarny
| Wyświetlacz | |
| Długość przekątnej ekranu | 138,7 cm (54.6") |
| Typ ekranu | IPS |
| Rozdzielczość | 3840 x 2160 px |
| Jasność | 500 cd/m² |
| Typ HD | 4K Ultra HD |
| Ekran dotykowy | Tak |
| Technologia touchscreen | PureTouch-IR |
| Ilość symultanicznych punktów dotyku | 40 |
| Natywne proporcje obrazu | 16:9 |
| Czas odpowiedzi (typowy) | 8 ms |
| Współczynnik kontrastu (typowy) | 1200:1 |
| Kąt widzenia (poziomy) | 178° |
| Kąt widzenia (pionowy) | 178° |
| Kolory wyświetlacza | 1.07 biliona kolorów |
| Rozmiar plamki | 0,315 x 0,315 mm |
| Aktywna powierzchnia ekranu (szer x wys.) | 1209,6 x 680,4 mm |
| Długość przekątnej ekranu (cm) | 138,8 cm |
| Grubość szkła | 3,2 mm |
| Porty i interfejsy | |
| Ilość portów HDMI | 3 |
| Wersja HDMI | 2.0 |
| Ilość portów wejściowych HDMI | 2 |
| Ilość portów wyjściowych HDMI | 1 |
| Ilość DisplayPort | 1 |
| Wersja DisplayPort | 1.2 |
| Port USB | Tak |
| Ilość portów USB | 6 |
| Wersja USB | 2.0/3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Obsługiwany typ USB | USB Type-C, USB Typu-A |
| Ilość portów USB 2.0 typu B | 1 |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-A | 3 |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-C | 2 |
| Zasilanie USB | Tak |
| Maksymalne zasilanie USB | 100 W |
| Tryb alternatywny portu DisplayPort USB typu C | Tak |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) | 2 |
| RS-232C | Tak |
| Obsługiwane typy kart pamięci | MicroSD (TransFlash) |
| Audio Return Channel (ARC) | Tak |
| Audio | |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Ilość wbudowanych glosników | 2 |
| Moc wyjściowa (RMS) | 60 W |
| Konstrukcja | |
| Konstrukcja produktu | Interaktywny płaski panel |
| Kolor produktu | Czarny |
| Przeznaczenie | Wewnętrzna |
| Orientacja | Pozioma |
| Standard VESA | Tak |
| Interfejs do montażu panelu | 400 x 400 mm |
| Kolor ramki | Black |
| Dokładność pozycjonowania | 1 mm |
| Wydajność | |
| Przeznaczenie | Edukacja |
| Języki menu ekranowego | CAT, Czeska, Duński, Niemiecki, Angielski, Hiszpański, Estoński, Fiński, Francuska, Węgierska, Włoski, Litewski, LAT, Norweski, Holenderski, Polski, Rosyjski, Szwedzki, Ukraińska |
| Czas pracy (godziny / dni) | 24/7 |
| Wersja HDCP | 2.2 |
| MTBF (Średni okres międzyawaryjny) | 50000 h |
| Moc | |
| Pobór mocy | 126 W |
| Pobór mocy w trybie czuwania | 0,4 W |
| Tryb wyłączenia | 0,3 W |
| Klasa efektywności energetycznej (SDR) | G |
| Klasa efektywności energetycznej (HDR) | Niedostępny |
| Zużycie energii (SDR) na 1000 godzin | 126 kWh |
| Napięcie wejściowe AC | 100 - 240 V |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50/60 Hz |
| Skala efektywności energetycznej | Od A do G |
| System komputerowy | |
| System komputerowy | Tak |
| Procesor wbudowany | Tak |
| Architektura procesora | ARM Cortex-A53+Cortex-A72 |
| Pamięć wewnętrzna | 8 GB |
| Model karty graficznej on-board | Mali-G52 MC3 |
| Pojemność pamięci wewnętrznej | 128 GB |
| Zainstalowany system operacyjny | Android |
| Wersja systemu operacyjnego | 14 |
| Waga i rozmiary | |
| Szerokość wyświetlacza | 1267 mm |
| Głębokość wyświetlacza | 117,5 mm |
| Wysokość wyświetlacza | 765,5 mm |
| Waga wyświetlacza | 28,7 kg |
| Szerokość produktu | 1267 mm |
| Głębokość produktu | 117,5 mm |
| Wysokość produktu | 765,5 mm |
| Waga produktu | 28,7 kg |
| Zawartość opakowania | |
| W zestawie pilot zdalnego sterowania | Tak |
| Liczba piórek dotykowych | 4 |
| Przewody | Prąd przemienny, USB, HDMI |
| Warunki pracy | |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 40 °C |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -20 - 60 °C |
| Szczegóły techniczne | |
| Certyfikaty zgodności | CB, CE, EAC, REACH, RoHS, TÜV mark, WEEE |
| Elementy sterujące monitora | general settings (input, volume, backlight), audio (volume, bass, treble, balance, sound mode, mute), screen settings (aspect ratio, pixel shift), display settings (brightness, contrast, hue, sharpness, display mode colour temp), settings (wireless & networks, share, device, personal, system) |
| Pozostałe funkcje | |
| Typ zasilacza | Wewnętrzny |
- Pamięć wewnętrzna
- 8 GB
- Przeznaczenie
- Wewnętrzna
- System operacyjny
- All iiyama monitors are Plug & Play and compatible with Windows and Linux. For details regarding the supported OS for the touch models, please refer to the driver instruction file available in the downloads section.
- Wbudowane głośniki
- Tak
- Typ ekranu
- IPS
- Ilość portów USB
- 6
- WAGA PRODUKTU
- 28,7 kg
- Kolor produktu
- Czarny
- Częstotliwość wejściowa AC
- 50/60 Hz
- Napięcie wejściowe AC
- 100 - 240 V
- Głębokość produktu
- 117,5 mm
- Szerokość produktu
- 1267 mm
- Wysokość produktu
- 765,5 mm
- Certyfikat środowiskowy (zrównoważonego rozwoju)
- ErP
- Przewody
- Prąd przemienny, USB, HDMI
- Wi-Fi
- Tak
- Standardy Wi- Fi
- Wi-Fi 6 (802.11ax), Wi-Fi 6E (802.11ax), Wi-Fi 5 (802.11ac), Wi-Fi 4 (802.11n), 802.11b, 802.11a, 802.11g
- Bluetooth
- Tak
- Wersja Bluetooth
- 5.0
- Skrócona instrukcja obsługi
- Tak
- Typ HD
- 4K Ultra HD
- Kolory wyświetlacza
- 1.07 biliona kolorów
- Ekran dotykowy
- Tak
- Rozdzielczość
- 3840 x 2160 px
- Zainstalowany system operacyjny
- Android
- Port USB
- Tak
- Obsługiwany typ USB
- USB Type-C, USB Typu-A
- Jasność
- 500 cd/m²
- Wersja USB
- 2.0/3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1)
- Architektura procesora
- ARM Cortex-A53+Cortex-A72
- Współczynnik kontrastu (typowy)
- 1200:1
- Zakres temperatur (eksploatacja)
- 0 - 40 °C
- Zakres temperatur (przechowywanie)
- -20 - 60 °C
- Zużycie energii (SDR) na 1000 godzin
- 126 kWh
- Klasa efektywności energetycznej (SDR)
- G
- Pobór mocy
- 126 W
- Pobór mocy w trybie czuwania
- 0,4 W
- Czas odpowiedzi (typowy)
- 8 ms
- Kąt widzenia (pionowy)
- 178°
- Moc wyjściowa (RMS)
- 60 W
- Ilość portów HDMI
- 3
- Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN
- 1000 Mbit/s
- Przewodowa sieć LAN
- Tak
- Ilość DisplayPort
- 1
- Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45)
- 2
- Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-A
- 3
- Wersja HDMI
- 2.0
- Wersja DisplayPort
- 1.2
- Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-C
- 2
- Tryb alternatywny portu DisplayPort USB typu C
- Tak
- Zasilanie USB
- Tak
- Pojemność pamięci wewnętrznej
- 128 GB
- Długość przekątnej ekranu
- 138,7 cm (54.6")
- Natywne proporcje obrazu
- 16:9
- Standard VESA
- Tak
- Klasa efektywności energetycznej (HDR)
- Niedostępny
- Model karty graficznej on-board
- Mali-G52 MC3
- W zestawie pilot zdalnego sterowania
- Tak
- Długość przekątnej ekranu (cm)
- 138,8 cm
- Interfejs do montażu panelu
- 400 x 400 mm
- Skala efektywności energetycznej
- Od A do G
- Języki menu ekranowego
- CAT, Czeska, Duński, Niemiecki, Angielski, Hiszpański, Estoński, Fiński, Francuska, Węgierska, Włoski, Litewski, LAT, Norweski, Holenderski, Polski, Rosyjski, Szwedzki, Ukraińska
- OSD
- Tak
- Audio Return Channel (ARC)
- Tak
- HDCP
- Tak
- Wersja systemu operacyjnego
- 14
- Rozmiar plamki
- 0,315 x 0,315 mm
- Typ zasilacza
- Wewnętrzny
- Okres gwarancji
- 5 lat(a)
- Rysik
- Tak
- Konstrukcja produktu
- Interaktywny płaski panel
- Liczba języków OSD
- 13
- Procesor wbudowany
- Tak
- Twardość powierzchni
- 7H
- System komputerowy
- Tak
- Wersja HDCP
- 2.2
- Tryb wyłączenia
- 0,3 W
- Certyfikaty zgodności
- CB, CE, EAC, REACH, RoHS, TÜV mark, WEEE
- Szerokość wyświetlacza
- 1267 mm
- Waga wyświetlacza
- 28,7 kg
- Głębokość wyświetlacza
- 117,5 mm
- Wysokość wyświetlacza
- 765,5 mm
- Ilość portów wejściowych HDMI
- 2
- MTBF (Średni okres międzyawaryjny)
- 50000 h
- Orientacja
- Pozioma
- RS-232C
- Tak
- Ilość symultanicznych punktów dotyku
- 40
- Aktywna powierzchnia ekranu (szer x wys.)
- 1209,6 x 680,4 mm
- Technologia touchscreen
- PureTouch-IR
- Ilość portów wyjściowych HDMI
- 1
- Wejście audio (mini jack)
- Tak
- Zasięg skanowania w poziomie
- 30 - 135 kHz
- Maksymalne zasilanie USB
- 100 W
- Ekran antyodblaskowy
- Tak
- Ilość wbudowanych glosników
- 2
- Kąt widzenia (poziomy)
- 178°
- Obsługiwane typy kart pamięci
- MicroSD (TransFlash)
- Kolor ramki
- Black
- Czas pracy (godziny / dni)
- 24/7
- Ilość portów USB 2.0 typu B
- 1
- Grubość szkła
- 3,2 mm
- Gniazdo modułu OPS
- Tak
- Liczba piórek dotykowych
- 4
- Gniazdo OPS
- 1
- Dokładność pozycjonowania
- 1 mm
- Odtwarzanie multimediów
- Y
TE5513A-B2AG
- Gwarancja producenta [mies.]:
- 36





















