Your cart
W koszyku nie ma jeszcze produktówEkrany Wielkoformatowe
LG 55UL3Q-E, Płaski panel Digital Signage, 139,7 cm (55"), LED, 3840 x 2160 px, Wi-Fi, 16/7
| Wyświetlacz | |
| Długość przekątnej ekranu | 139,7 cm (55") |
| Technologia wyświetlacza | LED |
| Typ ekranu | ADS |
| Rozdzielczość | 3840 x 2160 px |
| Jasność | 350 cd/m² |
| Typ HD | 4K Ultra HD |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Natywne proporcje obrazu | 16:9 |
| Czas odpowiedzi (typowy) | 8 ms |
| Współczynnik kontrastu (typowy) | 1200:1 |
| Współczynik kontrastu (dynamiczny) | 1000000:1 |
| Kąt widzenia (poziomy) | 178° |
| Kąt widzenia (pionowy) | 178° |
| Kolory wyświetlacza | 1.07 biliona kolorów |
| Nasycenie kolorów | 80% |
| Trwałość znamionowa | 30000 h |
| Wskaźnik zamglenia | 1% |
| Porty i interfejsy | |
| Ilość portów HDMI | 3 |
| Wersja HDMI | 2.2/1.4 |
| Port USB | Tak |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) | 1 |
| RS-232C | Tak |
| PC Audio out | Tak |
| Audio | |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Ilość wbudowanych glosników | 2 |
| Moc wyjściowa (RMS) | 20 W |
| Konstrukcja | |
| Konstrukcja produktu | Płaski panel Digital Signage |
| Kolor produktu | Czarny |
| Przeznaczenie | Wewnętrzna |
| Orientacja | Poziomy/Pionowy |
| Standard VESA | Tak |
| Interfejs do montażu panelu | 300 x 300 mm |
| Szerokość ramki (dół) | 1,08 cm |
| Szerokość ramki (bok) | 1,08 cm |
| Szerokość ramki (góra) | 1,08 cm |
| Kolor ramki | Black |
| Wydajność | |
| Języki menu ekranowego | Arabska, Chińska uproszczona, Chińska tradycyjna, Czeska, Duński, Niemiecki, Holenderski, Angielski, Hiszpański, Fiński, Francuska, Grecka, Włoski, Japońska, koreańska, Norweski, Polski, Portugalski, Rosyjski, Szwedzki, Turecka |
| Czas pracy (godziny / dni) | 16/7 |
| Obsługa webRTC | Tak |
| Moc | |
| Pobór mocy | 98 W |
| Pobór mocy w trybie czuwania | 0,5 W |
| Tryb wyłączenia | 0,5 W |
| Maksymalne zużycie mocy | 154 W |
| Pobór mocy (tryb ekonomiczny) | 0,5 W |
| Klasa efektywności energetycznej (SDR) | G |
| Klasa efektywności energetycznej (HDR) | Niedostępny |
| Zużycie energii (SDR) na 1000 godzin | 97,6 kWh |
| Napięcie wejściowe AC | 100 - 240 V |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50/60 Hz |
| Wytwarzanie ciepła (typowe) | 334,39 BTU/h |
| Wytwarzanie ciepła (maks.) | 525,4697 BTU/h |
| System komputerowy | |
| Pamięć wewnętrzna | 8 GB |
| Waga i rozmiary | |
| Szerokość wyświetlacza | 1234,2 mm |
| Głębokość wyświetlacza | 58,9 mm |
| Wysokość wyświetlacza | 706,7 mm |
| Dane opakowania | |
| Szerokość opakowania | 1380 mm |
| Głębokość opakowania | 825 mm |
| Wysokość opakowania | 118 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 15,4 kg |
| Zawartość opakowania | |
| W zestawie pilot zdalnego sterowania | Tak |
| Przewody | Zasilanie |
| Warunki pracy | |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 40 °C |
| Zakres wilgotności względnej | 10 - 80% |
| Szczegóły techniczne | |
| Certyfikaty zgodności | CB, CE, Kompatybilność elektromagnetyczna (EMC), Federalna Komisja Łączności (FCC) |
| Pozostałe funkcje | |
| Typ zasilacza | Wewnętrzny |
Osoba odpowiedzialna