Your cart
W koszyku nie ma jeszcze produktówEkrany interaktywne
Samsung LH75WAFPLGC, 190,5 cm (75"), 450 cd/m², 3840 x 2160 px, 4K Ultra HD, IPS, 16:9
| Wyświetlacz | |
| Długość przekątnej ekranu | 190,5 cm (75") |
| Jasność | 450 cd/m² |
| Rozdzielczość | 3840 x 2160 px |
| Typ HD | 4K Ultra HD |
| Typ ekranu | IPS |
| Natywne proporcje obrazu | 16:9 |
| Współczynnik kontrastu (typowy) | 1200:1 |
| Czas odpowiedzi (typowy) | 8 ms |
| Ekran dotykowy | Tak |
| Technologia dotyku | Multi-touch |
| Typ ekranu dotykowego | Podczerwień |
| Kąt widzenia (pionowy) | 178° |
| Rozmiar plamki | 0,429 x 0,429 mm |
| Paleta barw | 72% |
| Maksymalny zegar pikseli | 78 MHz |
| Wskaźnik zamglenia | 25% |
| System komputerowy | |
| Zainstalowany system operacyjny | Android |
| Wersja systemu operacyjnego | 15 |
| Procesor wbudowany | Tak |
| Liczba rdzeni procesora | 8 |
| Maksymalna pojemność pamięci | 128 GB |
| Audio | |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Ilość wbudowanych glosników | 2 |
| Moc głośnika | 20 W |
| Wbudowany subwoofer | Tak |
| Moc RMS głośnika niskotonowego | 20 W |
| Wbudowany mikrofon | Tak |
| Kamera | |
| Wbudowana kamera/aparat | Tak |
| Rozdzielczość kamery | 48 MP |
| Projektor | |
| Wbudowany projektor | Nie |
| Sieć | |
| Wi-Fi | Tak |
| Podstawowy standard Wi-Fi | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Bluetooth | Tak |
| Przewodowa sieć LAN | Tak |
| Porty i interfejsy | |
| HDCP | Tak |
| Wersja HDCP | 2.2 |
| Ilość portów HDMI | 2 |
| Wersja HDMI | 2.1 |
| Ilość DisplayPort | 1 |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) | 2 |
| Gniazdo OPS | 1 |
| Wyjście audio | 1 |
| Port RS-232 | 1 |
| Ergonomia | |
| Kolor produktu | Czarny, Szary |
| Standard VESA | Tak |
| Interfejs do montażu panelu | 800 x 400 mm |
| Montaż naścienny / rzutowanie na sufit | Tak |
| Wydajność | |
| Czas pracy (godziny / dni) | 12/7 |
| Moc | |
| Pobór mocy | 440 W |
| Zużycie energii (tryb uśpienia) | 0,5 W |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50/60 Hz |
| Warunki pracy | |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 40 °C |
| Zakres wilgotności względnej | 10 - 80% |
| Waga i rozmiary | |
| Szerokość produktu | 1705 mm |
| Głębokość produktu | 87,1 mm |
| Wysokość produktu | 1036,3 mm |
| Waga produktu | 50,3 kg |
| Dane opakowania | |
| Szerokość opakowania | 1860 mm |
| Głębokość opakowania | 185 mm |
| Wysokość opakowania | 1125 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 59,1 kg |
| Ilość na paczkę | 1 szt. |
| Zawartość opakowania | |
| Podręcznik użytkownika | Tak |
| Piórko dołączone | Tak |
| Liczba piórek dotykowych | 1 |
| Zrównoważony rozwój | |
| Certyfikaty zgodności | Federalna Komisja Łączności (FCC) |
Osoba odpowiedzialna