Your cart
W koszyku nie ma jeszcze produktówEkrany Wielkoformatowe
iiyama ProLite TW1025LASC-B3PNR, 25,6 cm (10.1"), 1280 x 800 px, WXGA, LED, 25 ms, Czarny
| Wyświetlacz | |
| Długość przekątnej ekranu | 25,6 cm (10.1") |
| Rozdzielczość | 1280 x 800 px |
| Natywne proporcje obrazu | 16:10 |
| Technologia wyświetlacza | LED |
| Ekran dotykowy | Tak |
| Typ HD | WXGA |
| Typ ekranu | IPS |
| Typ ekranu dotykowego | Przeznaczony dla wielu użytkowników |
| Technologia touchscreen | Pojemnościowa |
| Ilość symultanicznych punktów dotyku | 10 |
| Jasność wyświetlacza (typowa) | 450 cd/m² |
| Jasność | 390 cd/m² |
| Czas odpowiedzi (typowy) | 25 ms |
| Typ pomiaru czasu reakcji | GTG (Gray to Gray) |
| Kształt ekranu | Płaski |
| Współczynnik kontrastu (typowy) | 1000:1 |
| Kąt widzenia (poziomy) | 160° |
| Kąt widzenia (pionowy) | 160° |
| Kolory wyświetlacza | 16.7 miliona kolorów |
| Rozmiar plamki | 0,1692 x 0,1692 mm |
| Rozmiar obrazu (w poziomie) | 21,7 cm |
| Rozmiar obrazu (w pionie) | 13,5 cm |
| Długość przekątnej ekranu (cm) | 25,5 cm |
| Twardość powierzchni | 6H |
| Głębia kolorów | 8 bit |
| Wydajność | |
| Czas pracy (godziny / dni) | 24/7 |
| Wersja systemu operacyjnego | 13 |
| Multimedia | |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Ilość głośników | 2 |
| Moc wyjściowa (RMS) | 4 W |
| Wbudowana kamera/aparat | Tak |
| Megapiksele | 5 MP |
| Konstrukcja | |
| Kolor produktu | Czarny |
| Przednia osłona | Czarny |
| Grubość szkła | 1,85 mm |
| Porty i interfejsy | |
| Wbudowany USB hub | Tak |
| Port USB Touch | Tak |
| HDMI | Nie |
| Zintegrowany czytnik kart | Tak |
| Obsługiwane typy kart pamięci | SD |
| Sieć | |
| Wi-Fi | Tak |
| Standardy Wi- Fi | Wi-Fi 5 (802.11ac), Wi-Fi 4 (802.11n), 802.11g, 802.11b |
| Bluetooth | Tak |
| Wersja Bluetooth | 5.2 |
| Przewodowa sieć LAN | Tak |
| Ergonomia | |
| Standard VESA | Tak |
| Interfejs do montażu panelu | 75 x 75 mm |
| Zarządzanie okablowaniem | Tak |
| Moc | |
| Pobór mocy | 10 W |
| Pobór mocy w trybie czuwania | 0,5 W |
| Tryb wyłączenia | 0,3 W |
| Napięcie wyjściowe adaptera AC | 12 V |
| Typ zasilacza | Zewnętrzny |
| Waga i rozmiary | |
| Szerokość urządzenia (z podstawą) | 259,5 mm |
| Głębokość urządzenia (z podstawą) | 28 mm |
| Wysokość urządzenia (z podstawą) | 178,5 mm |
| Waga (z podstawą) | 1,1 kg |
| Waga (bez podstawy) | 1,6 kg |
| Dane opakowania | |
| Szerokość opakowania | 363 mm |
| Głębokość opakowania | 65 mm |
| Wysokość opakowania | 225 mm |
| Zawartość opakowania | |
| Skrócona instrukcja obsługi | Tak |
| Zrównoważony rozwój | |
| Certyfikat środowiskowy (zrównoważonego rozwoju) | ErP |
| Pozostałe funkcje | |
| Zasilacz sieciowy | Tak |
| Certyfikaty zgodności | CE, EAC, REACH, RoHS, UKCA, WEEE |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) | 1 |
| Panel sterowania | Power switch |
Ostrzeżenia i informacje o bezpieczeństwie
Spełnia wymagania dyrektywy RoHS (ograniczenie stosowania niebezpiecznych substancji).
Posiada oznaczenie CE (zgodność z normami UE).
Lista ostrzeżeń dotyczących bezpieczeństwa monitorów, telewizorów, ekranów i projektorów oparta o wymagania Rozporządzenia (UE) 2023/988 w sprawie ogólnego bezpieczeństwa produktów (GPSR):