Epson EcoTank ET-2856 Atramentowa A4 5760 x 1440 DPI 33 stron/min Wi-Fi
Towar nowy, fabrycznie zapakowany
Epson EcoTank ET-2856, Atramentowa, Drukowanie w kolorze, 5760 x 1440 DPI, A4, Bezpośrednie drukowanie, Biały
Epson EcoTank ET-2856. Technologia druku: Atramentowa, Drukowanie: Drukowanie w kolorze, Maksymalna rozdzielczość: 5760 x 1440 DPI, Prędkość druku (w kolorze, z normalną jakością, format A4/US Letter): 15 stron/min. Skanowanie: Skanowanie w kolorze, Optyczna rozdzielczość skanowania: 1200 x 2400 DPI. Funkcja duplex: Drukuj. Maksymalny rozmiar papieru ISO (seria A): A4. Wi-Fi. Bezpośrednie drukowanie. Kolor produktu: Biały
| Prędkość drukowania | |
| Technologia druku | Atramentowa |
| Drukowanie | Drukowanie w kolorze |
| Podwójne drukowanie | Tak |
| Tryby druku duplex | Automatyczna |
| Maksymalna rozdzielczość | 5760 x 1440 DPI |
| Prędkość drukowania (A4/US Letter, w czerni, tryb normal) | 33 stron/min |
| Prędkość druku (w kolorze, z normalną jakością, format A4/US Letter) | 15 stron/min |
| Prędkość druku (ISO/IEC 24734) w kolorze | 5 stron/min |
| Prędkość podwójnego druku (czarny, jakość normalna, A4/US Letter) | 6 stron/min |
| Prędkość podwójnego druku (kolor, jakość normalna, A4/US Letter) | 4 stron/min |
| Prędkość druku dwustronnego (ISO/IEC 24734, A4) czarny | 6 stron/min |
| Prędkość druku dwustronnego (ISO/IEC 24734, A4) kolor | 4 stron/min |
| Czas wydruku pierwszej strony (a4, w czerni) | 10 s |
| Czas wydruku pierwszej strony (w kolorze) | 16 s |
| Druk bez marginesów | Tak |
| Skanowanie | |
| Skanowanie | Skanowanie w kolorze |
| Optyczna rozdzielczość skanowania | 1200 x 2400 DPI |
| Typ skanera | Skaner Płaski |
| Technologia skanowania | CIS |
| Format kompresji zdjęć | BMP, JPEG, PICT, TIFF, PNG |
| Obsługiwane formaty dokumentów | |
| Faks | |
| Fax | Nie |
| Cechy | |
| Funkcja duplex | Drukuj |
| Liczba wkładów drukujących | 4 |
| Kolor(y) wkładów drukujących | Pigment czarny, Cyjan, Żółty, Purpurowy |
| Wielozadaniowy, All in One | Tak |
| Kraj pochodzenia | Filipiny |
| Moc wejściowa i wyjściowa | |
| Całkowita liczba podajników | 1 |
| Całkowita pojemność wejściowa | 100 ark. |
| Całkowita pojemność wyjściowa | 30 ark. |
| Obsługa papieru | |
| Maksymalny rozmiar papieru ISO (seria A) | A4 |
| Typy nośników podajnika papieru | Zwykłyˌ czysty papier |
| Rozmiary seri A ISO (A0…A9) | A4, A5, A6 |
| Rozmiary seri B ISO (B0…B9) | B5, B6 |
| Rozmiary kopert | 10, C6, DL |
| Rozmiary papieru fotograficznego | 9x13,10x15,13x18,13x20,20x25 |
| Rozmiary nośników bez brzegu nadających się do druku | 10x15, 13x18, 20x25 |
| Porty i interfejsy | |
| Bezpośrednie drukowanie | Tak |
| Port USB | Tak |
| Sieć | |
| Wi-Fi | Tak |
| Przewodowa sieć LAN | Nie |
| Szyfrowanie / bezpieczeństwo | 64-bit WEP, 128-bit WEP, WPA-PSK, WPA-TKIP, WPA2-PSK, WPA2-AES |
| Technologie mobilnego wydruku | Apple AirPrint |
| Konstrukcja | |
| Kolor produktu | Biały |
| Pozycjonowanie na rynku | Dom i biuro |
| Wbudowany wyświetlacz | Tak |
| Typ ekranu | LCD |
| Długość przekątnej ekranu | 3,81 cm (1.5") |
| Kolorowy wyświetlacz | Tak |
| Moc | |
| Średnie zużycie energii podczas kopiowania | 12 W |
| Zużycie prądu (tryb gotowości) | 4,3 W |
| Zużycie energii (tryb uśpienia) | 0,7 W |
| Tryb wyłączenia | 0,2 W |
| Typowe zużycie energii (TEC) Energy Star | 0,14 kWh/tydz. |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50 - 60 Hz |
| Wymagania systemowe | |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 10, Windows 7, Windows 8, Windows Vista, Windows XP, Windows XP Professional |
| Obsługiwane systemy operacyjne Mac | Mac OS X 10.10 Yosemite, Mac OS X 10.11 El Capitan, Mac OS X 10.12 Sierra, Mac OS X 10.13 High Sierra, Mac OS X 10.14 Mojave, Mac OS X 10.15 Catalina, Mac OS X 10.15.3 Catalina, Mac OS X 10.6 Snow Leopard, Mac OS X 10.7 Lion, Mac OS X 10.8 Mountain Lion, Mac OS X 10.9 Mavericks |
| Obsługiwane systemy operacyjne serwera | Windows Server 2003 R2, Windows Server 2008 R2, Windows Server 2012 R2, Windows Server 2016 |
| Waga i rozmiary | |
| Szerokość produktu | 375 mm |
| Głębokość produktu | 347 mm |
| Wysokość produktu | 187 mm |
| Waga produktu | 5,4 kg |
| Dane opakowania | |
| Szerokość opakowania | 415 mm |
| Głębokość opakowania | 460 mm |
| Wysokość opakowania | 275 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 8,06 kg |
| Ilość na paczkę | 1 szt. |
| Zawartość opakowania | |
| Zawiera wkład(y) | Tak |
| Pojemność pojemnika (czarny) | 14000 stron(y) |
| Pojemność pojemnika (CMY) | 5200 stron(y) |
| Przewody | Prąd przemienny |
| Dane logistyczne | |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 84433100 |
| Waga brutto palety | 0 g |
| Produktów na palecie | 30 szt. |
| Waga palety (UK) | 0 g |
| Produkty na palecie (UK) | 40 szt. |
| Pozostałe funkcje | |
| Sposób wydruku | Epson Micro Piezo |
| Liczba użytkowników | 2 użyt. |
| Ilość dysz głowicy drukującej | 180 nozzles black, 59 nozzles per colour |
- Technologia druku
- Atramentowa
- Druk bez marginesów
- Tak
- Fax
- Nie
- Liczba użytkowników
- 2 użyt.
- Typ ekranu
- LCD
- Typ skanera
- Skaner Płaski
- WAGA PRODUKTU
- 5,4 kg
- Kolor produktu
- Biały
- Częstotliwość wejściowa AC
- 50 - 60 Hz
- Napięcie wejściowe AC
- 220 - 240 V
- Głębokość produktu
- 347 mm
- Szerokość produktu
- 375 mm
- Wysokość produktu
- 187 mm
- Wbudowany wyświetlacz
- Tak
- Głębokość opakowania
- 460 mm
- Szerokość opakowania
- 415 mm
- Wysokość opakowania
- 275 mm
- Waga wraz z opakowaniem
- 8,06 kg
- Przewody
- Prąd przemienny
- Wi-Fi
- Tak
- Port USB
- Tak
- Obsługiwane systemy operacyjne Windows
- Windows 10, Windows 7, Windows 8, Windows Vista, Windows XP, Windows XP Professional
- Obsługiwane formaty dokumentów
- Format kompresji zdjęć
- BMP, JPEG, PICT, TIFF, PNG
- Kraj pochodzenia
- Filipiny
- Przewodowa sieć LAN
- Nie
- Pozycjonowanie na rynku
- Dom i biuro
- Długość przekątnej ekranu
- 3,81 cm (1.5")
- Ilość na paczkę
- 1 szt.
- Szyfrowanie / bezpieczeństwo
- 64-bit WEP, 128-bit WEP, WPA-PSK, WPA-TKIP, WPA2-PSK, WPA2-AES
- Kolor(y) wkładów drukujących
- Pigment czarny, Cyjan, Żółty, Purpurowy
- Produktów na palecie
- 30 szt.
- Podwójne drukowanie
- Tak
- Maksymalna rozdzielczość
- 5760 x 1440 DPI
- Prędkość drukowania (A4/US Letter, w czerni, tryb normal)
- 33 stron/min
- Liczba wkładów drukujących
- 4
- Całkowita liczba podajników
- 1
- Całkowita pojemność wejściowa
- 100 ark.
- Całkowita pojemność wyjściowa
- 30 ark.
- Maksymalny rozmiar papieru ISO (seria A)
- A4
- Typy nośników podajnika papieru
- Zwykłyˌ czysty papier
- Rozmiary seri A ISO (A0…A9)
- A4, A5, A6
- Bezpośrednie drukowanie
- Tak
- Drukowanie
- Drukowanie w kolorze
- Skanowanie
- Skanowanie w kolorze
- Optyczna rozdzielczość skanowania
- 1200 x 2400 DPI
- Funkcja duplex
- Drukuj
- Kod zharmonizowanego systemu (HS)
- 84433100
- Waga brutto palety
- 0 g
- Zużycie energii (tryb uśpienia)
- 0,7 W
- Tryb wyłączenia
- 0,2 W
- Kolorowy wyświetlacz
- Tak
- Tryby druku duplex
- Automatyczna
- Czas wydruku pierwszej strony (a4, w czerni)
- 10 s
- Rozmiary seri B ISO (B0…B9)
- B5, B6
- Rozmiary kopert
- 10, C6, DL
- Rozmiary papieru fotograficznego
- 9x13,10x15,13x18,13x20,20x25
- Technologie mobilnego wydruku
- Apple AirPrint
- Zużycie prądu (tryb gotowości)
- 4,3 W
- Typowe zużycie energii (TEC) Energy Star
- 0,14 kWh/tydz.
- Prędkość druku (w kolorze, z normalną jakością, format A4/US Letter)
- 15 stron/min
- Czas wydruku pierwszej strony (w kolorze)
- 16 s
- Obsługiwane systemy operacyjne serwera
- Windows Server 2003 R2, Windows Server 2008 R2, Windows Server 2012 R2, Windows Server 2016
- Wielozadaniowy, All in One
- Tak
- Technologia skanowania
- CIS
- Zawiera wkład(y)
- Tak
- Pojemność pojemnika (czarny)
- 14000 stron(y)
- Pojemność pojemnika (CMY)
- 5200 stron(y)
- Produkty na palecie (UK)
- 40 szt.
- Waga palety (UK)
- 0 g
- Średnie zużycie energii podczas kopiowania
- 12 W
- Prędkość podwójnego druku (czarny, jakość normalna, A4/US Letter)
- 6 stron/min
- Prędkość druku (ISO/IEC 24734) czarny
- 10,5 stron/min
- Prędkość druku (ISO/IEC 24734) w kolorze
- 5 stron/min
- Prędkość podwójnego druku (kolor, jakość normalna, A4/US Letter)
- 4 stron/min
- Rozmiary nośników bez brzegu nadających się do druku
- 10x15, 13x18, 20x25
- Prędkość druku dwustronnego (ISO/IEC 24734, A4) czarny
- 6 stron/min
- Prędkość druku dwustronnego (ISO/IEC 24734, A4) kolor
- 4 stron/min
- Sposób wydruku
- Epson Micro Piezo
- Ilość dysz głowicy drukującej
- 180 nozzles black, 59 nozzles per colour
C11CJ63406
- Gwarancja producenta [mies.]:
Producent
- Seiko Epson Corporation
- 3-3-5, Owa, Suwa-shi
- 392-8502 Nagano
- Japonia
- Formularz kontaktowy
Osoba odpowiedzialna
- Epson Europe B.V.
- Asia Building, Atlas ArenA, Hoogoorddreef 5
- 1101 BA Amsterdam Zuidoost
- Holandia
- productcompliance@epson.eu
Ostrzeżenia i informacje o bezpieczeństwie
-
RoHS
Spełnia wymagania dyrektywy RoHS (ograniczenie stosowania niebezpiecznych substancji).
-
WEEE
-
CE
Posiada oznaczenie CE (zgodność z normami UE).
Informacje o bezpieczeństwie
Lista ostrzeżeń dotyczących bezpieczeństwa drukarek, skanerów, ploterów i urządzeń wielofunkcyjnych oparta o wymagania Rozporządzenia (UE) 2023/988 w sprawie ogólnego bezpieczeństwa produktów (GPSR):
- Bezpieczeństwo ogólne:
- Produkt należy użytkować zgodnie z instrukcją producenta.
- Ustaw urządzenie na stabilnej powierzchni.
- Nie używaj urządzenia w pobliżu wody lub w miejscach o dużej wilgotności.
- Nie używaj urządzenia z uszkodzonym przewodem zasilającym.
- Nie otwieraj obudowy urządzenia poza czynnościami przewidzianymi przez producenta.
- Ryzyko porażenia prądem:
- Nie dotykaj wtyczki ani przewodu mokrymi rękami.
- Przed czyszczeniem lub konserwacją odłącz urządzenie od zasilania.
- Nie wkładaj przedmiotów do wnętrza urządzenia.
- W przypadku zalania urządzenia natychmiast odłącz je od zasilania.
- Naprawy powinny być wykonywane przez wykwalifikowany serwis.
- Ryzyko poparzeń:
- Drukarki laserowe mogą zawierać elementy nagrzewające się podczas pracy.
- Nie dotykaj gorących elementów bezpośrednio po drukowaniu.
- Przed usunięciem zacięcia papieru odczekaj, aż urządzenie ostygnie, jeśli wymaga tego instrukcja.
- Zachowaj ostrożność przy modułach grzewczych i utrwalających.
- Materiały eksploatacyjne:
- Używaj wyłącznie kompatybilnych tonerów, tuszy, taśm i materiałów.
- Nie potrząsaj nadmiernie tonerem w sposób powodujący pylenie.
- Unikaj kontaktu tuszu i proszku tonerowego z oczami i skórą.
- W przypadku zabrudzenia skóry umyj ją wodą z mydłem.
- Materiały eksploatacyjne przechowuj poza zasięgiem dzieci.
- Ryzyko mechaniczne:
- Nie wkładaj dłoni do pracującego mechanizmu drukującego.
- Nie ciągnij papieru na siłę podczas pracy urządzenia.
- Usuwaj zacięcia zgodnie z instrukcją.
- Zachowaj ostrożność przy ruchomych elementach, podajnikach i rolkach.
- Plotery i duże urządzenia powinny być przenoszone przez odpowiednią liczbę osób.
- Wentylacja:
- Zapewnij odpowiednią wentylację wokół urządzenia.
- Nie zasłaniaj otworów wentylacyjnych.
- Nie ustawiaj urządzenia w pobliżu źródeł ciepła.
- Podczas intensywnej pracy urządzenia zapewnij przewietrzanie pomieszczenia.
- Skanery i światło:
- Nie patrz bezpośrednio w intensywne źródła światła skanera.
- Nie dociskaj pokrywy skanera z nadmierną siłą.
- Nie skanuj przedmiotów, które mogą uszkodzić szybę.
- Dzieci:
- Produkt nie jest zabawką.
- Dzieci nie powinny obsługiwać urządzenia bez nadzoru.
- Opakowanie i materiały eksploatacyjne przechowuj poza zasięgiem dzieci.
- Utylizacja:
- Zużyte urządzenie należy oddać do punktu zbiórki elektroodpadów.
- Zużyte tonery, tusze i taśmy utylizuj zgodnie z lokalnymi przepisami.

