Your cart
W koszyku nie ma jeszcze produktówDrukowanie i skanery
Canon PIXMA G3570, Atramentowa, Drukowanie w kolorze, 4800 x 1200 DPI, A4, Bezpośrednie drukowanie, Czarny
| Prędkość drukowania | |
| Technologia druku | Atramentowa |
| Drukowanie | Drukowanie w kolorze |
| Podwójne drukowanie | Tak |
| Tryby druku duplex | Ręczny |
| Maksymalna rozdzielczość | 4800 x 1200 DPI |
| Prędkość druku (ISO/IEC 24734) w kolorze | 6 stron/min |
| Ekonomiczne drukowanie | Tak |
| Druk bez marginesów | Tak |
| Kopiowanie | |
| Kopiowanie | Kopiowanie w kolorze |
| Kopiowanie dwustronne | Nie |
| Maksymalna liczba kopii | 99 kopii |
| Zmniejszanie/powiększanie kopii | 25 - 400% |
| N-in-1 funkcja kopiowania | Tak |
| Funkcja n w jednym (N=) | 2, 4 |
| Skanowanie | |
| Skanowanie | Skanowanie w kolorze |
| Optyczna rozdzielczość skanowania | 600 x 1200 DPI |
| Typ skanera | Skaner Płaski |
| Technologia skanowania | CIS |
| Skanuj do | Chmura |
| Głębokość koloru wejścia | 16 bit |
| Głębokość koloru wyjścia | 8 bit |
| Wejściowa głębokość skali szarości | 16 bit |
| Wyjściowa głębokość skali szarości | 8 bit |
| Faks | |
| Fax | Nie |
| Cechy | |
| Funkcja duplex | Drukuj |
| System zbiorników z atramentem | Tak |
| Liczba wkładów drukujących | 4 |
| Kolor(y) wkładów drukujących | Czarny, Cyjan, Purpurowy, Żółty |
| Kraj pochodzenia | Wietnam |
| Wymienne kasety | GI-51 PGBK, GI-51 C, GI-51 M, GI-51 Y |
| Moc wejściowa i wyjściowa | |
| Całkowita liczba podajników | 1 |
| Całkowita pojemność wejściowa | 100 ark. |
| Obsługa papieru | |
| Maksymalny rozmiar papieru ISO (seria A) | A4 |
| Maksymalny obszar wydruku | 216 x 1200 mm |
| Typy nośników podajnika papieru | Koperty, Papier błyszczący, Papier wysokiej rozdzielczości, Naprasowanki, Papier matowy, Papier fotograficzny, Zwykłyˌ czysty papier, Papier półbłyszczący |
| Rozmiary seri A ISO (A0…A9) | A4, A5, A6 |
| Rozmiary seri B ISO (B0…B9) | B5 |
| Rozmiary nośników non-ISO | Wykonawczy (184 x 267mm), Prawny, Listowy |
| Rozmiary kopert | C5, Com-10, DL |
| Rozmiary papieru fotograficznego | 10x15,13x18,18x25,20x25 |
| Rozmiary nośników bez brzegu nadających się do druku | 10x15, 13x18, 20x25, A4, List |
| Dopasuj długość nośnika | 89 - 1200 mm |
| Gramatura podajnika papieru | 64 - 105 g/m² |
| Porty i interfejsy | |
| Bezpośrednie drukowanie | Tak |
| Port USB | Tak |
| Złącze USB | USB Typu B |
| Sieć | |
| Wi-Fi | Tak |
| Przewodowa sieć LAN | Nie |
| Standardy Wi- Fi | 802.11a, 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n), Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Szyfrowanie / bezpieczeństwo | WEP, WPA-PSK, WPA2-PSK |
| Technologie mobilnego wydruku | Apple AirPrint, Mopria Print Service, PIXMA Cloud Link |
| Konstrukcja | |
| Kolor produktu | Czarny |
| Pozycjonowanie na rynku | Dom i biuro |
| Wbudowany wyświetlacz | Tak |
| Typ ekranu | LCD |
| Długość przekątnej ekranu | 3,43 cm (1.35") |
| Kolorowy wyświetlacz | Nie |
| Moc | |
| Średnie zużycie energii podczas kopiowania | 16 W |
| Pobór mocy w trybie czuwania | 1,2 W |
| Tryb wyłączenia | 0,1 W |
| Typowe zużycie energii (TEC) Energy Star | 0,15 kWh/tydz. |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50 - 60 Hz |
| Wymagania systemowe | |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 10, Windows 11, Windows 8.1 |
| Obsługiwane systemy operacyjne Mac | Mac OS X 10.15 Catalina, Mac OS X 10.15.3 Catalina, Mac OS X 10.2 Jaguar, Mac OS X 10.3 Panther, Mac OS X 10.4 Tiger, Mac OS X 10.5 Leopard, Mac OS X 10.6 Snow Leopard, Mac OS X 10.7 Lion, Mac OS X 10.8 Mountain Lion, Mac OS X 10.9 Mavericks, Mac OS X 11.0 Big Sur, Mac OS X 12.0 Monterey |
| Obsługiwane systemy operacyjne serwera | Windows Server 2008 R2, Windows Server 2012 R2, Windows Server 2016, Windows Server 2019, Windows Server 2022 |
| Obsługiwane operacyjne systemy komórkowe | Android, iOS |
| Pozostałe obsługiwane systemy operacyjne | ChromeOS |
| Warunki pracy | |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 5 - 35 °C |
| Waga i rozmiary | |
| Szerokość produktu | 416 mm |
| Głębokość produktu | 557 mm |
| Wysokość produktu | 268 mm |
| Waga produktu | 6 kg |
| Dane opakowania | |
| Szerokość opakowania | 494 mm |
| Głębokość opakowania | 499 mm |
| Wysokość opakowania | 277 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 10,1 kg |
| Zawartość opakowania | |
| Zawiera wkład(y) | Tak |
| Pojemność pojemnika (czarny) | 6000 stron(y) |
| Pojemność pojemnika (CMY) | 7700 stron(y) |
| Pojemność dołączonego wkładu (tryb ekonomiczny, czarny) | 7600 stron(y) |
| Pojemność dołączonego wkładu (tryb ekonomiczny, CMY) | 8100 stron(y) |
| Przewody | Prąd przemienny |
| Dołączone oprogramowanie | IJ Printer Assistant Tool |
Producent
Osoba odpowiedzialna
Ostrzeżenia i informacje o bezpieczeństwie
Spełnia wymagania dyrektywy RoHS (ograniczenie stosowania niebezpiecznych substancji).
Posiada oznaczenie CE (zgodność z normami UE).
Lista ostrzeżeń dotyczących bezpieczeństwa drukarek, skanerów, ploterów i urządzeń wielofunkcyjnych oparta o wymagania Rozporządzenia (UE) 2023/988 w sprawie ogólnego bezpieczeństwa produktów (GPSR):