Your cart
W koszyku nie ma jeszcze produktówBrother HL-L9430CDN drukarka laserowa Kolor 2400 x 600 DPI A4
Towar nowy, fabrycznie zapakowany
Brother HL-L9430CDN, Laser, Kolor, 2400 x 600 DPI, A4, Podwójne drukowanie, Biały
Wysokiej jakości, ekonomiczne drukowanie w kolorze, które pozwala na otrzymanie najwyższej jakości wydruków. To urządzenie zostało zaprojektowane z myślą o firmach. Zapewnia wydajność na najwyższym poziomie przy konkurencyjnych kosztach posiadania. Wysoka prędkość druku w kolorze w połączeniu z elastycznością dopasowaną do konkretnych potrzeb firmy. Atuty urządzenia: Zintegrowany czytnik NFC W standardzie sieć gigabitowa z opcjonalnym modułem Wi-Fi 2.4/5 GHz Opcjonalny odbiornik i finiszer zszywający Pełna zgodność z rozwiązaniami do zarządzania drukiem i dokumentami innych producentów, takimi jak Kofax, YSOFT i wielu innych *Przybliżona deklarowana wydajność tonera zgodnie z normą ISO/IEC 19798
Brother HL-L9430CDN. Technologia druku: Laser, Kolor. Maksymalne obciążenie: 120000 stron/mies.. Maksymalna rozdzielczość: 2400 x 600 DPI. Maksymalny rozmiar papieru ISO (seria A): A4. Podwójne drukowanie. Typ ekranu: LCD, Kolor produktu: Biały
Brother HL-L9430CDN. Technologia druku: Laser, Kolor. Maksymalne obciążenie: 120000 stron/mies.. Maksymalna rozdzielczość: 2400 x 600 DPI. Maksymalny rozmiar papieru ISO (seria A): A4. Podwójne drukowanie. Typ ekranu: LCD, Kolor produktu: Biały
| Prędkość drukowania | |
| Kolor | Tak |
| Technologia druku | Laser |
| Podwójne drukowanie | Tak |
| Tryby druku duplex | Automatyczna |
| Maksymalna rozdzielczość | 2400 x 600 DPI |
| Prędkość druku (w kolorze, z normalną jakością, format A4/US Letter) | 40 stron/min |
| Prędkość podwójnego druku (kolor, jakość normalna, A4/US Letter) | 28 stron/min |
| Czas rozgrzewania | 20 s |
| Czas wydruku pierwszej strony (w kolorze) | 10 s |
| Funkcja drukowania broszury | Tak |
| Cechy | |
| Maksymalne obciążenie | 120000 stron/mies. |
| Cykl pracy (zalecany) | 0 - 12000 stron/mies. |
| Kolor(y) wkładów drukujących | Czarny, Cyjan, Purpurowy, Żółty |
| Języki opisu strony | BR-Script 3, PCL 5c, PCL 5e, PCL 6, PDF 1.7, XPS |
| Kraj pochodzenia | Chiny |
| Moc wejściowa i wyjściowa | |
| Całkowita liczba podajników | 2 |
| Całkowita pojemność wejściowa | 520 ark. |
| Całkowita pojemność wyjściowa | 250 ark. |
| Podajnik uniwersalny | Tak |
| Pojemność tacki wielozadaniowej | 100 ark. |
| Maksymalna pojemność podajnika (arkusze) | 2600 ark. |
| Obsługa papieru | |
| Maksymalny rozmiar papieru ISO (seria A) | A4 |
| Typy nośników podajnika papieru | Papier typu bond, Koperty, Papier błyszczący, Zwykłyˌ czysty papier, Papier wtórnie przetworzony, Gruby papier, Grubszy papier, Cienki papier |
| Rozmiary seri A ISO (A0…A9) | A4, A5, A6 |
| Rozmiary seri B ISO (B0…B9) | B5, B6 |
| Rozmiary kopert | C5, Com-10, DL |
| Dopasuj szerokość nośnika | 76,2 - 215,9 mm |
| Dopasuj długość nośnika | 127 - 355,6 mm |
| Gramatura podajnika papieru | 64 - 105 g/m² |
| Waga nośników na tacce wielozadaniowej | 60 - 230 g/m² |
| Gramatura nośników do automatycznego podajnika papieru | 60 - 230 g/m² |
| Porty i interfejsy | |
| Bezpośrednie drukowanie | Tak |
| Port USB | Tak |
| Sieć | |
| Wi-Fi | Nie |
| Przewodowa sieć LAN | Tak |
| Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN | 10,100,1000 Mbit/s |
| Standardy Wi- Fi | 802.11a, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n) |
| NFC | Tak |
| Szyfrowanie / bezpieczeństwo | 802.1x RADIUS, APOP, EAP-FAST, EAP-MD5, EAP-TLS, EAP-TTLS, HTTPS, IPPS, PEAP, SMTP-AUTH, SNMPv3, SSL/TLS, WPA-PSK, WPA2-PSK, WPA3-SAE |
| Obsługiwane protokoły sieciowe (IPv4) | ARP, RARP, BOOTP, DHCP, APIPA(Auto IP), WINS/NetBIOS name resolution, DNS Resolver, mDNS, LLMNR responder, LPR/LPD, Custom Raw Port/ Port9100, IPP/IPPS, FTP Server, TELNET Server, HTTP/HTTPS server, TFTP client and server, SMTP Client, SNMPv1/v2c/ v3, ICMP, Web Services (Print), CIFS client, SNTP client, LDAP |
| Obsługiwane protokoły sieciowe (IPv6) | NDP, RA, DNS resolver, mDNS, LLMNR responder, LPR/LPD, Custom Raw Port/Port9100, IPP/IPPS, FTP Server,TELNET Server, HTTP/HTTPS server, TFTP client and server, SMTP Client, SNMPv1/v2c/v3, ICMPv6, Web Services (Print), CIFS Client, SNTP Client, LDAP |
| Technologie mobilnego wydruku | Apple AirPrint, Brother iPrint & Scan, Mopria Print Service |
| Wydajność | |
| Pojemność pamięci wewnętrznej | 1000 MB |
| Poziom ciśnienia akustycznego (drukowanie) | 56,5 dB |
| Poziom ciśnienia akustycznego (tryb cichy) | 53 dB |
| Poziom mocy akustycznej (drukowanie) | 68,8 dB |
| Konstrukcja | |
| Pozycjonowanie na rynku | Dom i biuro |
| Kolor produktu | Biały |
| Wbudowany wyświetlacz | Tak |
| Typ ekranu | LCD |
| Kolorowy wyświetlacz | Tak |
| Długość przekątnej ekranu | 8,89 cm (3.5") |
| Typ kontroli | Dotyk |
| Moc | |
| Średnie zużycie energii podczas drukowania | 770 W |
| Maksymalne zużycie mocy | 1080 W |
| Zużycie prądu (tryb gotowości) | 85 W |
| Tryb wyłączenia | 0,04 W |
| Typowe zużycie energii (TEC) Energy Star | 0,662 kWh/tydz. |
| Napięcie wejściowe AC | 220 - 240 V |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50/60 Hz |
| Wymagania systemowe | |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Windows 10, Windows 7, Windows 8 |
| Obsługiwane systemy operacyjne Mac | Mac OS X 10.14 Mojave, Mac OS X 10.15 Catalina, Mac OS X 10.15.3 Catalina |
| Obsługiwany systemy operacyjne Linux | Tak |
| Obsługiwane systemy operacyjne serwera | Windows Server 2008, Windows Server 2008 R2, Windows Server 2012, Windows Server 2012 R2, Windows Server 2016, Windows Server 2019 |
| Pozostałe obsługiwane systemy operacyjne | ChromeOS |
| Warunki pracy | |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 10 - 32 °C |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | 0 - 40 °C |
| Zakres wilgotności względnej | 20 - 80% |
| Dopuszczalna wilgotność względna | 10 - 90% |
| Waga i rozmiary | |
| Szerokość produktu | 628,2 mm |
| Głębokość produktu | 633,5 mm |
| Wysokość produktu | 557 mm |
| Waga produktu | 29,4 kg |
| Dane opakowania | |
| Szerokość opakowania | 557 mm |
| Głębokość opakowania | 628,2 mm |
| Wysokość opakowania | 633,5 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 34,3 kg |
| Zawartość opakowania | |
| Zawiera wkład(y) | Tak |
| Pojemność pojemnika (czarny) | 9000 stron(y) |
| Pojemność pojemnika (CMY) | 5000 stron(y) |
| Dane logistyczne | |
| Wysokość brutto palety | 14,2 cm |
| Waga brutto palety | 155 kg |
| Skrzynie zbiorcze (zewnętrzne) na paletę | 4 szt. |
| Warstwy na paletę | 2 szt. |
| Produktów na palecie | 4 szt. |
| Pozostałe funkcje | |
| Przechowywanie części zamiennych | 5 lat(a) |
- Kolor
- Tak
- Technologia druku
- Laser
- Typ ekranu
- LCD
- WAGA PRODUKTU
- 29,4 kg
- Kolor produktu
- Biały
- Częstotliwość wejściowa AC
- 50/60 Hz
- Napięcie wejściowe AC
- 220 - 240 V
- Głębokość produktu
- 633,5 mm
- Szerokość produktu
- 628,2 mm
- Wysokość produktu
- 557 mm
- Typ kontroli
- Dotyk
- Wbudowany wyświetlacz
- Tak
- Głębokość opakowania
- 628,2 mm
- Szerokość opakowania
- 557 mm
- Wysokość opakowania
- 633,5 mm
- Waga wraz z opakowaniem
- 34,3 kg
- Wi-Fi
- Nie
- Standardy Wi- Fi
- 802.11a, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n)
- NFC
- Tak
- Port USB
- Tak
- Zakres temperatur (eksploatacja)
- 10 - 32 °C
- Obsługiwane systemy operacyjne Mac
- Mac OS X 10.14 Mojave, Mac OS X 10.15 Catalina, Mac OS X 10.15.3 Catalina
- Obsługiwane systemy operacyjne Windows
- Windows 10, Windows 7, Windows 8
- Zakres temperatur (przechowywanie)
- 0 - 40 °C
- Zakres wilgotności względnej
- 20 - 80%
- Kraj pochodzenia
- Chiny
- Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN
- 10,100,1000 Mbit/s
- Technologia okablowania
- 10/100/1000Base-T(X)
- Przewodowa sieć LAN
- Tak
- Pozycjonowanie na rynku
- Dom i biuro
- Dopuszczalna wilgotność względna
- 10 - 90%
- Pojemność pamięci wewnętrznej
- 1000 MB
- Długość przekątnej ekranu
- 8,89 cm (3.5")
- Szyfrowanie / bezpieczeństwo
- 802.1x RADIUS, APOP, EAP-FAST, EAP-MD5, EAP-TLS, EAP-TTLS, HTTPS, IPPS, PEAP, SMTP-AUTH, SNMPv3, SSL/TLS, WPA-PSK, WPA2-PSK, WPA3-SAE
- Kolor(y) wkładów drukujących
- Czarny, Cyjan, Purpurowy, Żółty
- Produktów na palecie
- 4 szt.
- Podwójne drukowanie
- Tak
- Maksymalna rozdzielczość
- 2400 x 600 DPI
- Języki opisu strony
- BR-Script 3, PCL 5c, PCL 5e, PCL 6, PDF 1.7, XPS
- Całkowita liczba podajników
- 2
- Całkowita pojemność wejściowa
- 520 ark.
- Całkowita pojemność wyjściowa
- 250 ark.
- Maksymalny rozmiar papieru ISO (seria A)
- A4
- Typy nośników podajnika papieru
- Papier typu bond, Koperty, Papier błyszczący, Zwykłyˌ czysty papier, Papier wtórnie przetworzony, Gruby papier, Grubszy papier, Cienki papier
- Rozmiary seri A ISO (A0…A9)
- A4, A5, A6
- Bezpośrednie drukowanie
- Tak
- Średnie zużycie energii podczas drukowania
- 770 W
- Skrzynie zbiorcze (zewnętrzne) na paletę
- 4 szt.
- Skrzynie zbiorcze (zewnętrzne) na warstwę palety
- 2 szt.
- Warstwy na paletę
- 2 szt.
- Wysokość brutto palety
- 14,2 cm
- Waga brutto palety
- 155 kg
- Tryb wyłączenia
- 0,04 W
- Maksymalne zużycie mocy
- 1080 W
- Maksymalne obciążenie
- 120000 stron/mies.
- Obsługiwany systemy operacyjne Linux
- Tak
- Kolorowy wyświetlacz
- Tak
- Poziom ciśnienia akustycznego (drukowanie)
- 56,5 dB
- Rodzaj palety
- 800 x 1200 mm
- Pozostałe obsługiwane systemy operacyjne
- ChromeOS
- Tryby druku duplex
- Automatyczna
- Czas rozgrzewania
- 20 s
- Drukowanie znaków wodnych
- Tak
- Bezpieczne drukowanie
- Tak
- Cykl pracy (zalecany)
- 0 - 12000 stron/mies.
- Podajnik uniwersalny
- Tak
- Pojemność tacki wielozadaniowej
- 100 ark.
- Maksymalna pojemność podajnika (arkusze)
- 2600 ark.
- Rozmiary seri B ISO (B0…B9)
- B5, B6
- Rozmiary kopert
- C5, Com-10, DL
- Dopasuj szerokość nośnika
- 76,2 - 215,9 mm
- Dopasuj długość nośnika
- 127 - 355,6 mm
- Gramatura podajnika papieru
- 64 - 105 g/m²
- Technologie mobilnego wydruku
- Apple AirPrint, Brother iPrint & Scan, Mopria Print Service
- Poziom mocy akustycznej (drukowanie)
- 68,8 dB
- Zużycie prądu (tryb gotowości)
- 85 W
- Typowe zużycie energii (TEC) Energy Star
- 0,662 kWh/tydz.
- Prędkość druku (w kolorze, z normalną jakością, format A4/US Letter)
- 40 stron/min
- Czas wydruku pierwszej strony (w kolorze)
- 10 s
- Funkcja drukowania broszury
- Tak
- Obsługiwane systemy operacyjne serwera
- Windows Server 2008, Windows Server 2008 R2, Windows Server 2012, Windows Server 2012 R2, Windows Server 2016, Windows Server 2019
- Zawiera wkład(y)
- Tak
- Pojemność pojemnika (czarny)
- 9000 stron(y)
- Pojemność pojemnika (CMY)
- 5000 stron(y)
- Obsługiwane protokoły sieciowe (IPv6)
- NDP, RA, DNS resolver, mDNS, LLMNR responder, LPR/LPD, Custom Raw Port/Port9100, IPP/IPPS, FTP Server,TELNET Server, HTTP/HTTPS server, TFTP client and server, SMTP Client, SNMPv1/v2c/v3, ICMPv6, Web Services (Print), CIFS Client, SNTP Client, LDAP
- Prędkość podwójnego druku (kolor, jakość normalna, A4/US Letter)
- 28 stron/min
- Waga nośników na tacce wielozadaniowej
- 60 - 230 g/m²
- Gramatura nośników do automatycznego podajnika papieru
- 60 - 230 g/m²
- Druk N-up
- 2, 4, 9, 16, 25
- Poziom ciśnienia akustycznego (tryb cichy)
- 53 dB
- Przechowywanie części zamiennych
- 5 lat(a)
HLL9430CDNRE1
- Gwarancja producenta [mies.]:
- 24
Producent
- Brother International (Nederland) B.V.
- Zanderij 25
- 1185ZM Amsterdam
- Holandia
- support@brother.com
- +441619314820
















