Pokrywa czajnika otwierana za przyciśnięciem przyciskuNapełnianie czajnika wodą powinno być wygodne. Pokrywa tego czajnika jest otwierana za pomocą przycisku.
Wskaźnik pozwala zaoszczędzić energię i czas, przygotuj dokładnie tyle wody ile potrzebujesz.Możesz podgrzać dokładnie taką ilość wody jaką potrzebujesz, dzięki wskaźnikowi jednej filiżank. Pozwala to zaoszczędzić energię gotując dokładnie taką ilość wody jaką potrzebujesz.
Filtr antywapniowy: wyjmowany i łatwy w czyszczeniu filtr ogranicza osadzanie sie kamienia.Osad z wody może wpływac na smak Twojej kawy. Dzięki zastosowaniu wyjmowanego filtra, masz pewność wspaniałego smaku herbaty i prawidłowego funkcjonowania czajnika.
Czytelny wskaźnik poziomu wody na obu stronach urządzenia - wygoda użytkowania zarówno dla użytkowników praworęcznych i leworęcznychCiesz się wygodą napełnienia czajnika z dokładną ilością wody jakiej potrzebujesz. Czytelny wskaźnik poziomu wody jest widoczny z obu stron urządzenia.
Potrójne zabezpieczenie: Automatyczne wyłączenie po zagotowaniu, zabezpieczenie przed przegrzaniem i włączeniem pustego czajnika. automatyczne wyłączenie po zdjęciu z bazyCzajnik wyłączy sie automatycznie tak szybko jak woda zagotuje się lub oczekiwana temperatura zostanie osiągnięta. Potrójne zabezpieczenie eliminuje zagrożenie przegrzaniem lub włączeniem pustego czajnika, automatycznie wyłączą czajnik gdy zdejmowany jest z bazy.
Szeroko otwierana pokrywa czajnika, zapewnia łatwe czyszczenie czajnika.Otwórz pokrywę za przyciśnięciem przycisku. Czajnik może być wyczyszczony łatwo i szybko dzięki szerokiemu otwarciu czajnika.
Zakryta grzałka; łatwość utrzymania czystości.Chcesz wyczyścić swój czajnik? Element grzewczy jest zakryty, co powoduje że czyszczenie jest bardzo łatwe.
Schowek na kabel : oszczędność miejsca i wygoda.Kabel czajnika zajmuje miejsce, dzięki schowkowi jego długość może być dostosowana do pożądanej odległości między produktem a gniazdkiem zasilającym. Kabel zasilający może być schowany w bazie czajnika, pozwalając trzymać urządzenie w szafce.
Bezprzewodowy 360°: obróć swój czajnik w dowolnym kierunku.Stacja bazowa 360 stopni oznacza większą elastyczność i wygodną pozycję uchwytu. Ponieważ przewód jest połączony z bazą, czajnik można przenosić wszędzie tam, gdzie jest potrzebny.
Bosch MyMoment. Pojemność zbiornika na wodę: 1,7 l. Moc: 2400 W. Kolor produktu: Kremowy, Materiał obudowy: Plastik, Wskaźnik poziomu wody. Bezprzewodowy
| Cechy |
| Pojemność zbiornika na wodę | 1,7 l |
| Typ kontroli | Przyciski, Dźwignia |
| Kolor produktu | Kremowy |
| Materiał obudowy | Plastik |
| Regulowany termostat | Nie |
| Wskaźnik poziomu wody | Tak |
| Zabezpieczenie przed włączeniem pustego czajnika | Tak |
| Tworzywo filtra | Wapień |
| Schowany element grzewczy | Tak |
| Ergonomia |
| Automatyczne wyłączanie zasilania | Tak |
| Bezprzewodowy | Tak |
| Długość przewodu | 0,8 m |
| Schowek na przewód sieciowy | Tak |
| Obrotowa podstawa | Tak |
| Oświetlenie | Tak |
| Wbudowany wyłącznik | Tak |
| Pokrywa na zawiasach | Tak |
| Sposób zdejmowania pokrywy | Przycisk |
| Kształt | Kształt dzbanka |
| Moc |
| Moc | 2400 W |
| Źródło zasilania | Prąd przemienny |
| Napięcie wejściowe AC | 220 - 240 V |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50 - 60 Hz |
| Waga i rozmiary |
| Szerokość produktu | 228 mm |
| Głębokość produktu | 159 mm |
| Wysokość produktu | 261 mm |
| Waga produktu | 1,1 kg |
| Dane opakowania |
| Szerokość opakowania | 225 mm |
| Głębokość opakowania | 255 mm |
| Wysokość opakowania | 263 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 1,6 kg |
| Zawartość opakowania |
| Ilość na paczkę | 1 szt. |