Your cart
W koszyku nie ma jeszcze produktówCzajniki
Adler AD 1340, 1,7 l, 2200 W, Czarny, Srebrny, Stal, Regulowany termostat, Wskaźnik poziomu wody
| Cechy | |
| Pojemność zbiornika na wodę | 1,7 l |
| Typ kontroli | Dotyk |
| Kolor produktu | Czarny, Srebrny |
| Materiał obudowy | Stal |
| Liczba ustawień temperatury | 7 |
| Wskaźnik poziomu wody | Tak |
| Czas utrzymywania ciepła | 120 min |
| Filtr Anti-Calc | Tak |
| Ergonomia | |
| Automatyczne wyłączanie zasilania | Tak |
| Bezprzewodowy | Tak |
| Długość przewodu | 0,69 m |
| Obrotowa podstawa | Tak |
| Typ ekranu | LCD |
| Pokrywa na zawiasach | Tak |
| Kształt | Kształt dzbanka |
| Moc | |
| Moc | 2200 W |
| Źródło zasilania | Prąd przemienny |
| Napięcie wejściowe AC | 220 - 240 V |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50 - 60 Hz |
| Waga i rozmiary | |
| Szerokość produktu | 220 mm |
| Głębokość produktu | 190 mm |
| Wysokość produktu | 265 mm |
| Waga produktu | 986 g |
| Dane opakowania | |
| Waga wraz z opakowaniem | 5,5 kg |
| Rodzaj opakowania | Box |
| Zawartość opakowania | |
| Skrzynie zbiorcze (zewnętrzne) na warstwę palety | 7 szt. |
| Ilość na paczkę | 1 szt. |
| Podręcznik użytkownika | Tak |
| Języki instrukcji obsługi | INC |
| Dane logistyczne | |
| Produkty na warstwę palety | 5 szt. |
Producent
Ostrzeżenia i informacje o bezpieczeństwie
Spełnia wymagania dyrektywy RoHS (ograniczenie stosowania niebezpiecznych substancji).
Posiada oznaczenie CE (zgodność z normami UE).
Lista ostrzeżeń dotyczących bezpieczeństwa urządzeń AGD oparta o wymagania Rozporządzenia (UE) 2023/988 w sprawie ogólnego bezpieczeństwa produktów (GPSR):