Your cart
W koszyku nie ma jeszcze produktówAdler AD 1345 czajnik elektryczny 1,7 l 1850 W Biały
Towar nowy, fabrycznie zapakowany
Adler AD 1345, 1,7 l, 1850 W, Biały, Wskaźnik poziomu wody, Funkcja utrzymywania temperatury
Adler AD 1345. Pojemność zbiornika na wodę: 1,7 l. Moc: 1850 W. Kolor produktu: Biały, Wskaźnik poziomu wody, Funkcja utrzymywania temperatury
| Cechy | |
| Pojemność zbiornika na wodę | 1,7 l |
| Typ kontroli | Dotyk |
| Kolor produktu | Biały |
| Liczba ustawień temperatury | 5 |
| Wskaźnik poziomu wody | Tak |
| Czas utrzymywania ciepła | 1440 min |
| Zabezpieczenie przed włączeniem pustego czajnika | Tak |
| Filtr Anti-Calc | Nie |
| Ergonomia | |
| Automatyczne wyłączanie zasilania | Tak |
| Bezprzewodowy | Nie |
| Długość przewodu | 0,75 m |
| Schowek na przewód sieciowy | Tak |
| Obrotowa podstawa | Tak |
| Podświetlony włącznik/wyłącznik | Tak |
| Typ ekranu | LED |
| Szeroko otwieralna pokrywka | Tak |
| Lampka kontrolna | Tak |
| Moc | |
| Moc | 1850 W |
| Źródło zasilania | Prąd przemienny |
| Napięcie wejściowe AC | 220-240 V |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50 - 60 Hz |
| Waga i rozmiary | |
| Szerokość produktu | 160 mm |
| Głębokość produktu | 220 mm |
| Wysokość produktu | 260 mm |
| Zawartość opakowania | |
| Podręcznik użytkownika | Tak |
- Typ ekranu
- LED
- Kolor produktu
- Biały
- Częstotliwość wejściowa AC
- 50 - 60 Hz
- Napięcie wejściowe AC
- 220-240 V
- Głębokość produktu
- 220 mm
- Szerokość produktu
- 160 mm
- Wysokość produktu
- 260 mm
- Typ kontroli
- Dotyk
- Długość przewodu
- 0,75 m
- Moc
- 1850 W
- Lampka kontrolna
- Tak
- Regulowany termostat
- Nie
- Automatyczne wyłączanie zasilania
- Tak
- Źródło zasilania
- Prąd przemienny
- Podręcznik użytkownika
- Tak
- Pojemność zbiornika na wodę
- 1,7 l
- Funkcja utrzymywania temperatury
- Tak
- Zabezpieczenie przed włączeniem pustego czajnika
- Tak
- Filtr Anti-Calc
- Nie
- Bezprzewodowy
- Nie
- Obrotowa podstawa
- Tak
- Schowek na przewód sieciowy
- Tak
- Wskaźnik poziomu wody
- Tak
- Liczba ustawień temperatury
- 5
- Podświetlony włącznik/wyłącznik
- Tak
- Czas utrzymywania ciepła
- 1440 min
- Szeroko otwieralna pokrywka
- Tak
AGDADLCZE0108
- Gwarancja producenta [mies.]:
Producent
- Adler Sp. z o.o.
- Ordona 2A
- 01-237 Warszawa
- Polska
- ce@adler.com.pl
- 888457196
























