Your cart
W koszyku nie ma jeszcze produktówCzajniki
KitchenAid 5KEK1522EAC, 1,5 l, 2400 W, Kremowy, Stal nierdzewna, Aluminium, Regulowany termostat, Wskaźnik poziomu wody
| Cechy | |
| Pojemność zbiornika na wodę | 1,5 l |
| Typ kontroli | Dźwignia |
| Kolor produktu | Kremowy |
| Materiał obudowy | Stal nierdzewna, Aluminium |
| Liczba ustawień temperatury | 7 |
| Wskaźnik poziomu wody | Tak |
| Zdjemowalny filtr | Tak |
| Szybkie gotowanie | Tak |
| Ergonomia | |
| Automatyczne wyłączanie zasilania | Tak |
| Bezprzewodowy | Tak |
| Długość przewodu | 1,37 m |
| Schowek na przewód sieciowy | Tak |
| Obrotowa podstawa | Tak |
| Stopy antypoślizgowe | Tak |
| Typ ekranu | Analogowy |
| Pokrywa na zawiasach | Tak |
| Sposób zdejmowania pokrywy | Przycisk |
| Moc | |
| Moc | 2400 W |
| Źródło zasilania | Prąd przemienny |
| Napięcie wejściowe AC | 220-240 V |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50 - 60 Hz |
| Typ wtyczki zasilającej | Typu C |
| Waga i rozmiary | |
| Szerokość produktu | 263 mm |
| Głębokość produktu | 210 mm |
| Wysokość produktu | 218 mm |
| Waga produktu | 2,15 kg |
| Dane opakowania | |
| Szerokość opakowania | 235 mm |
| Głębokość opakowania | 270 mm |
| Wysokość opakowania | 265 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 2,5 kg |