Your cart
W koszyku nie ma jeszcze produktówChłodziarko-zamrażarki
Midea MDRS619FIE46, Wolnostojący, Typ amerykański, Stal nierdzewna, Dotyk, LED, Na drzwiach
| Konstrukcja | |
| Położenie urządzenia | Wolnostojący |
| Konstrukcja produktu | Typ amerykański |
| Kolor produktu | Stal nierdzewna |
| Typ kontroli | Dotyk |
| Wbudowany wyświetlacz | Tak |
| Umiejscowienie wyświetlacza | Na drzwiach |
| Regulowane półki | Tak |
| Zawias drzwiczek | Wspólnie |
| Wydajność | |
| Pojemność netto | 460 l |
| System chłodzenia | Dynamiczne (wspomagane wentylatorem) |
| Tryb klimatu | SN-T |
| Klasa emisji hałasu | C |
| Poziom hałasu | 41 dB |
| Dozownik wody | Nie |
| Pojemność zbiornika na wodę | 0 l |
| Rozgniatacz do lodu | Nie |
| Technologia przetworników | Tak |
| Minimalna temperatura pracy | 10 °C |
| Maksymalna temperatura eksploatacji | 38 °C |
| Certyfikaty | PSTI Software Support Period End Date:31/12/2028 |
| Lodówka | |
| Pojemność lodówki netto | 271 l |
| No Frost (lodówka) | Tak |
| Automatyczne rozmrażanie (lodówka) | Tak |
| Liczba półek w lodówce | 8 |
| Przegródki na drzwiach lodówki | 6 |
| Liczba półek na jajka | 0 |
| Funkcja szybkiego chłodzenia | Tak |
| Światło wewnątrz lodówki | Tak |
| Typ lamp | LED |
| Zamrażarka | |
| Pojemność zamrażarki netto | 189 l |
| Pozycja zamrażarki | Umieszczona z boku |
| Pojemność zamrażarki brutto | 12 kg/24h |
| Ocena w gwiazdkach | 4* |
| No Frost (zamrażarka) | Tak |
| Automatyczne rozmrażanie (zamrażarka) | Tak |
| Światło wewnątrz zamrażarki | Tak |
| Liczba półek w zamrażarce | 4 |
| Zamrażarka liczba szuflad na warzywa | 2 |
| Funcja szybkiego zamrażania | Tak |
| Palety na kostki lodu | Nie |
| Fresh zone | |
| Komora Fresh zone | Tak |
| Ergonomia | |
| Alarm przy otwiertych drzwiach | Tak |
| Alarm temperatury | Tak |
| Kółka | Tak |
| Regulowane nóżki | Tak |
| Wi-Fi | Tak |
| Moc | |
| Klasa wydajności energetycznej | E |
| Skala efektywności energetycznej | Od A do G |
| Obciążenie | 130 W |
| Zużycie energii | 0,813 kWh/24h |
| Roczne zużycie energii | 295 kWh |
| Wskaźnik efektywności energetycznej | 100 |
| Napięcie wejściowe AC | 220 - 240 V |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50 Hz |
| Prąd | 1,9 A |
| Waga i rozmiary | |
| Szerokość produktu | 835 mm |
| Głębokość produktu | 635 mm |
| Wysokość produktu | 1775 mm |
| Waga produktu | 81 kg |
| Głębokość bez rączki | 63,5 cm |
| Dane opakowania | |
| Pojemność opakowania | 1169915 cm³ |
| Szerokość opakowania | 900 mm |
| Głębokość opakowania | 697 mm |
| Wysokość opakowania | 1865 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 90 kg |
| Pozostałe funkcje | |
| System nie zamrażania | Tak |
| System przepływu powietrza | Tak |
| Termostat | Tak |
| Światło wewnętrzne | Tak |
| Regulowany termostat | Tak |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 10 - 38 °C |
| Kod EAN | 6940461938181 |
| Dane logistyczne | |
| Masa opakowania drewnianego | 0 g |
| Kod produktu celnego (TARIC) | 8148 |
| Maska z numerem seryjnym | 81481080 |
Osoba odpowiedzialna