Your cart
W koszyku nie ma jeszcze produktówNZXT Kraken Plus 240 Procesor Chłodnica cieczy all-in-one 12 cm Czarny
NZXT Kraken Plus 240, Chłodnica cieczy all-in-one, 12 cm, Czarny
NZXT Kraken Plus 240. Model: Chłodnica cieczy all-in-one, Średnica czaszy wentylatora: 12 cm, Typ łożyska: Łożysko dynamiki płynów (FDB). Kolor produktu: Czarny
| Wydajność | |
| Odpowiednia lokalizacja | Procesor |
| Model | Chłodnica cieczy all-in-one |
| Średnica czaszy wentylatora | 12 cm |
| Obsługiwane gniazda procesora | LGA 1150 (Socket H3), LGA 1151 (Socket H4), LGA 1155 (Socket H2), LGA 1156 (Socket H), LGA 1200 (Socket H5), LGA 1700, LGA 1851, Socket AM4, Gniazdo AM5 |
| Procesor | AMD Ryzen 3000 Series, AMD Ryzen 5000 Series, AMD Ryzen 7000 Series, AMD Ryzen 9000 Series, Intel® Celeron®, Intel® Core™ i3, Intel® Core™ i5, Intel® Core™ i7, Intel® Core™ i9, Intel® Pentium® |
| Poziom hałasu (wysoka prędkość) | 30 dB |
| Maksymalny przepływ powietrza | 73,47 ft³/min |
| Modulacja szerokości impulsu (PWM) wsparcie | Tak |
| Typ łożyska | Łożysko dynamiki płynów (FDB) |
| Ciśnienie statyczne wentylatora | 4,5 mmH2O |
| Średni czas wytrzymałości wentylatorów (MTTF) | 60000 h |
| Konstrukcja | |
| Kolor produktu | Czarny |
| Materiały | Plastik, Guma |
| Tworzywo chłodnicy | Aluminium |
| Tworzywo płyta podstawy | Miedź |
| Liczba wentylatorów | 2 went. |
| Złącze wentylatora | 4-pin |
| Typ wyświetlacza | TFT |
| Moc | |
| Pobór mocy wentylatora | 2,16 W |
| Prąd wentylatora | 0,18 A |
| Waga i rozmiary | |
| Szerokość chłodnicy | 28,1 cm |
| Głębokość chłodnicy | 12 cm |
| Wysokość chłodnicy | 2,7 cm |
| Długość tuby | 40 cm |
| Wymiary wentylatora (szer. x głęb. x wys.) | 120 x 120 x 25 mm |
| Długość kabla | 600 m |
- Długość kabla
- 600 m
- Typ łożyska
- Łożysko dynamiki płynów (FDB)
- Model
- Chłodnica cieczy all-in-one
- Procesor
- AMD Ryzen 3000 Series, AMD Ryzen 5000 Series, AMD Ryzen 7000 Series, AMD Ryzen 9000 Series, Intel® Celeron®, Intel® Core™ i3, Intel® Core™ i5, Intel® Core™ i7, Intel® Core™ i9, Intel® Pentium®
- Liczba wentylatorów
- 2 went.
- Kolor produktu
- Czarny
- Materiały
- Plastik, Guma
- Typ wyświetlacza
- TFT
- Obsługiwane gniazda procesora
- LGA 1150 (Socket H3), LGA 1151 (Socket H4), LGA 1155 (Socket H2), LGA 1156 (Socket H), LGA 1200 (Socket H5), LGA 1700, LGA 1851, Socket AM4, Gniazdo AM5
- Odpowiednia lokalizacja
- Procesor
- Średnica czaszy wentylatora
- 12 cm
- Poziom hałasu (wysoka prędkość)
- 30 dB
- Maksymalny przepływ powietrza
- 73,47 ft³/min
- Złącze wentylatora
- 4-pin
- Wymiary wentylatora (szer. x głęb. x wys.)
- 120 x 120 x 25 mm
- Modulacja szerokości impulsu (PWM) wsparcie
- Tak
- Średni czas wytrzymałości wentylatorów (MTTF)
- 60000 h
- Prędkość motora pompy (minimalna)
- 1200 RPM
- Prędkość motora pompy (maksymalna)
- 2800 RPM
- Minimalna prędkość wentylatora
- 500 RPM
- Maksymalna prędkość wentylatora
- 2000 RPM
- Tworzywo chłodnicy
- Aluminium
- Natężenie pompy
- 12 V
- Prąd pompy
- 300 mA
- Szerokość chłodnicy
- 28,1 cm
- Głębokość chłodnicy
- 12 cm
- Wysokość chłodnicy
- 2,7 cm
- Pobór mocy wentylatora
- 2,16 W
- Natężenie wentylatora
- 12 V
- Prąd wentylatora
- 0,18 A
- Długość tuby
- 40 cm
- Tworzywo płyta podstawy
- Miedź
- Ciśnienie statyczne wentylatora
- 4,5 mmH2O
RL-KN240-B2
- Gwarancja producenta [mies.]:
Osoba odpowiedzialna
- NZXT Europe GmbH
- Ammerthalstrasse 32
- DE-85551 Kirchheim bei Muenchen
- Niemcy
- Formularz kontaktowy
- +381.64.0466.657







